SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa w siłce przez wyjazd - co zrobić ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
Witam,
musze zrobić przerwę w siłce przez wyjazd do pracy za granicę na 2tyg, co zrobić żeby przez ten czas jak najmniej stracić i po powrocie na siłke nie zaczynać od nowa. W ciągu tych 2tyg praca fizyczna(budowa) więc jeśli o ruch to nie ma problemu. Na dzień dzisiejszy staram się zdrowo jeść, często a mniej, z supli to białko kreatyna i aminokwasy biorę. Moje pytanie jak wyżej co zrobić żeby ta przerwa jak najmniej wpłyneła na mnie negatywnie?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 407 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10067
Dwa tyg to krótki okres. Trzymaj miskę to wiele nie poleci. Muskulature buduje się długo i w dwa tyg się jej nie traci. A może akurat trenujesz już dość długo bez przerwy i taka przerwa wcale nie zaszkodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dokladnie, staraj sie przedewszystkim odzywiac prawidlowo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
Nie ćwicze długo, chodziłem kiedyś teraz wróciłem, ćwiczę z miesiąc. Chodze ok 5 razy w tyg. jeśli chodzi o ćwiczenia to praca ( bo nie mam tam mozliwosc ogarnac siłki itp) a jeśli o jedzenie to starać sie dobrze jeść ? brać suple ze sobą czy dać sobie spokój bez siłki? Bo jeśli chodzi o jedzenie o śniadanie ok 7 rano potem obiad na mieście ok 13-14 ( chinczyk albo kurczak z rozna jak sie trafi) no i kolacja 19-20. Więc dobrze by było coś wsadzić pomiędzy te posiłki, biorąc pod uwagę że jak jest zapierdziel to szybko się to pali.


Zmieniony przez - m123ek w dniu 2016-04-09 18:49:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jedzenie na mieście niestety do fit nie należy, chyba, że znajdziesz taką restaurację, choć stracisz tam fortunę, w tym przypadku suplementacja może trochę pomóc. Tudzież jak wyżej zostało wspomniane adekwatne żywienie to jest Twój fundament. Chociaż 5 miesięcy to staż prawie żaden. Mógłbyś zacząć trenować ponownie jak wrócisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tydzień przerwy nie doprowadzi do żadnych spadków. W kolejnym możesz pomyśleć o jakimś lekkim domowym treningu.

Oczywiście dieta musi być trzymana.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POTRZEBUJE POMOCY

Następny temat

Co robić dalej?

WHEY premium