SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa między posiłkami.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1016
Witam, staram się jeść co 2,5h, jedynie z 5posiłkiem mam problem... które rozwiązanie jest lepsze?

posiłek 4
3h przerwy
posiłek 5

czy

posiłek4
2h przerwy
posiłek 5 (połowa)
2h przerwy
posiłek 5 (druga połowa)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
no wlasnie nie wiadomo bo to co napisales ma sie nijak do rzeczywistosci. bilans i BTW sie liczą a nie ilosc i przerwy miedzy jedną szamą a drugą

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
bez znaczenia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
dokładnie, 3h przerwy to żadna przerwa ;] jak by było ponad 4h to problem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
też nie byłby to problem, nawet jakby to było 4,5,6,7,8... h.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
zależy jak się je, co się je i na co jest nastawiona dieta :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
aha, a dlaczego?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
Jesteś ekspertem, nie będę Ci czegoś tłumaczył bo to wiesz :) a to jakie kto ma podejście do diety to jego sprawa, niektórzy trenują tak, inni tak niektórzy jedzą tak, inni tak :). W tym przypadku chodzi mi o to że VEIN ma wiele małych posiłków w ciągu dnia, jak by miał przerwę 4h+ między tymi posiłkami byłby najzwyczajniej głodny (bo są małe a częste), a to nie jest zdrowe nigdy IMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
aha, jestem ekspertem i nie wiem jaka jest Twoja teoria, na pewno inna od mojej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
"Ilu kulturystów, tle opinii" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
do kulturysty mi daleko, do "naukowca" nieco bliżej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
to tylko powiedzonko :P wiadomo o co chodziło mam nadzieję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w diecie

Następny temat

dieta na masę 66kg

WHEY premium