SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 46511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
Pak Man pijany
skreca rymy jak poje....

dajcie spokuj z ta wodka
lepiej dac ta kase prostytutka

ja nie pije
masa rosnie na leb, na szyje

Wam tez to odradzam
i wcale nie przesadzam.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
wybór był ciężki; wygrywa leyus - gratulacje (co do nagrody, itd. to ja w srode podsyłam Bulowi Twoje dane - o ile je tylko otrzymam i reszta zalezy od niego )

wyboru dokonaliśmy ja, Miętki (oraz swoje zdanie dodał też Ripper :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Dzieki wielkie chłopaki :D

Dzieki tez wsyztskim ktorzy tu ze mna sie bawili i rymowali, mam nadizeje ze topic nie pojdzie do kasacji i bedzie mozna tu cos czasem zryzmowac bo zabawa byla przednia.

ALe sie ciesze!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
ze swojej strony dodam, ze wybor byl ciezki i nastepnym razem Bul sam sobie bedziesz zwycięzce wybierał

nie liczyła się ilość a jakość; rymy na temat (lub powiązane w jakiś sposób z nim); bez plagiatów - które takze sie tutaj zdarzały, itd. bralismy takze pod uwage składność rymów, nie przeciąganie wersów - co niektorym sie zdarzało i całośc traciła spójnosć, etc.

podeslij dane jutro na przyklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
Leyus gratki! . Nalezy Cis sie .

No ale post mam nadzieje ze dalej bedzie istnial?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Wyslalem dane :)

EDIT: Dzieki Greku :)

Zmieniony przez - leyus w dniu 2006-04-10 15:27:10

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
No cóż,
gratuluję.

BTW - przeciąganie wersów (tzn. wyraźna rozbieżność między końcem wersu a końcem zdania) fachowo nazywa się przerzutnią i jest to środek artystyczny.
To tak dla wiadomości wybierających, może się przyda kiedyś w życiu.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-04-10 15:34:51

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
gratki
kurde przez mniej niz tydzien zaspamowalismy 27 stron
glownie nas czterech
hehehe
fajna byla zabawa

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
jak byla? To ze konkurs zostal rozstrzygniety nie oznacza ze to koniec naszego rymowania

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
dzieki chlopaki

No ja mysle ze jak nam tego nie skasuja zrobimy tu najwiekszy topic spamowy wszechczasow :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainery - ktory sie bardziej opłaca?

Następny temat

.:OCENA SUPLI PRZEZ SPECÓW:.

WHEY premium