SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa, Powrót, Trening do poprawy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
Witam serdecznie, miałem dość sporą przerwę ( 6 miesięcy ) masa spadła, siła nie tak strasznie. Mam 16lat 170cm 70kg, endomorfik. Zależy mi na zwiększeniu masy, najważniejsze by jak największy jej % to były mięśnie, dla tego układam sobie od nowa trening i dietę. Ćwiczyć mogę Wtorek, Środa, Piątek, Sobota

Wtorek
Klatka / Plecy / Brzuch ( mówiono mi że najlepiej jest ćwiczyć razem przeciwstawne partie mięśni, brzuch jest dla mnie najważniejszy )
Ławeczka płaska 4 x 10
Ławeczka dodatnia 4 x 10
Wypych 4 x 10
Rozpiętki 4 x 10

Plecy
Maszyna 4 x 10
Wyciąg Tył 4 x 10
Wyciąg Przód 4 x 10
Wyciąg z dołu 4 x 10

Brzuch
Ławka ujemna 3 x 50
Ławka cos w tym stylu ---
I
--------- 3 x 40
I na koniec oczywiście 30minut rowerkiem

Na razie tylko pierwszy dzień napsiałem, czy jest to ok czy raczej do d... i co trzeba zmienić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
Po takiej przerwie zrob sobie ACT...po tym trenowaniu dopiero sobie plany ukladaj..a jak chcesz znalezc ACt to wpisz sobie w wyszkuiwarce

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
Robiłem Trening obiegowy bite 2 tygodnie. Wydaje mi się, że to wystarczy, czy raczej nie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

więzadło w kolanie , uraz

Następny temat

Brak przyrostu - kurcze, co jest?

WHEY premium