SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina powięziowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na tym forum, lecz mam pewien problem a mianowicie na przedramionach nabawiłem się małych przepuklin powieziowych i tu jest moje pytanie, czy ktoś posiada również to i ćwiczy bądź zna kogoś kto z tym ćwiczy? Pytam ponieważ lekarz u którego byłem odradzil zabieg i powiedział że mogę bez problemu z tym ćwiczyć a wolał bym tak dla spokoju się upewnić bo może ktoś borykal się już z takim problemem. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Co masz dokładnie namyśli oraz w jaki sposób zostało to zdiagnozowane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
Mam na myśli to że chciałbym dalej ćwiczyć i chciałem poszukać kogoś kto być może ma taką samą przypadłość jak ja żeby potwierdzić słowa lekarza co do treningów. Lekarz powiedział że to będzie tylko i wyłącznie sprawa estetyki. Diagnoza była prosta, badanie usg "guzków" na przedramionach wskazało na uszkodzenie powięzi a co za tym idzie na pojawienie się przepukliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wklej dokładny opis z badania usg, miałeś jakiś uraz na przedramieniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
"w miejscu widocznego wzgrubienia widoczna przepuklina powięziowa dl ok 9.3 mm, z wypuklaniem się mięśnia w badaniu dynamicznym" nie przypominam sobie, co dziwniejsze, na obu rękach występuje symetrycznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamanie barku i ramienia, ćwiczenia a zalecenia lekarza by zaprzestać.

Wiecej