SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina pachwinowa - powrót do treningu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 288
Witam, jestem po 6 miesiącach po operacji przepuchliny pachwinowej mam wszytą siatkę i tu pytanko czy mozna cwiczyc normalnie na siłowni ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32812 Napisanych postów 22960 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277540
Pachwina prawa , duże cięcie ( 9cm) siatka ( dokladnej nazwy metody nie pamiętam ale ponoć najlepsza ) po 3 miesiącach dopiero mogłem coś zacząć mocniej się ruszać bo przez pierwsze dwa miesiące ból okrutny w miejscu cięcia . Do ćwiczeń siłowych po 6 mieiwacach wróciłem , minęło wiele lat i żadnych komplikacji . Laparoskop szybciej się goi .Kwestia powrotu do zdrowia i aktywności jest mocno indywidualna wiec tutaj najlepiej słuchać swojego lekarza a finalnie swojego organizmu bo on nam wszystko odpowiednio podpowiada kiedy i jaką aktywnosć dodawać oraz zwiększać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7713 Napisanych postów 13995 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237800
Tak się zastanawiam cały czas dlaczego wszyscy pyzą przepuchlina takie coś w ogóle istnieje w języku polskim bo z tego co wiem i się orientuję to nie. ale mniejsza z tym jeżeli chodzi o przepuklinę to myślę że jeżeli jesteś już 6 miesięcy po zabiegu to możesz spokojnie sobie powoli wracać do treningów ja miałem robioną przepuklinę pępkową to po 6 tygodniach wróciłem już do lekkich treningów a po 9 tygodniach już zacząłem robić normalnie przysiady i cięższe ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Idziesz do lekarza pytasz isę jak to sięwsyztsjko zagoiło, i od jakiej aktywnosci mozesz zaczynać, bo dopierniczysz cieżaru a tam wszytsko nie bedzię posrastane, elastyczne i znowu coś strzeli. Myślę ze po takim czsie można powli wracać do treningów

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Niestety nikt z nas Tobie nie odpowie na to, czy możesz podjąć się aktywności fizycznej w określonej chwili po danym zabiegu chirurgicznym. Od tego jest lekarz specjalista, a najlepiej prowadzący Twój przypadek. Przecież po zabiegu otrzymujesz od niego określony termin konsultacji i wtedy właśnie należy pytać i wyjaśniać tego typu wątpliwości, a nie na forum sportowym on-line. Każdy jest inny i nie można uogólniać w takiej sytuacji. Bez wątpienia rehabilitację należało zacząć już dużo wcześniej, wzmacniając w odpowiedni sposób mięśnie głębokie. Sugeruję skonsultować to również z fizjoterapeutą.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja przedramienia

Wiecej