SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina pępkowa bez operacji, ale bez treningu siłowego.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 32 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Witam. Stwierdzono u Mnie przepuklinę pępkową, która jednak nie podlega operacji... Lekarz zabronił Mi uprawiania kulturystyki bym nie pogorszył sprawy. Dodam, że mogę grać w piłkę nożną z klubem 3 razy w tygodniu.
Do końca listopada jednak pozostaje nam trenować, a następnie udajemy się na 2 miesięczną przerwę.
1. Co robić, by utrzymać masę mięśniową bez siłowni w czasie okresu wypoczynkowego?
2. Czy pomimo zakazu mogę robić ćwiczenia na maszynach?
3. Czy przyjmowanie BCAA wchodzi w grę?
4. Jestem na redukcji i mam utrzymywać bilans ujemny czy w tym przypadku zerowy?

Z góry dzięki za odpowiedź w tej dziwnej sprawie. ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 49
Jeżeli lekarz powiedział ci że sytuacja może się pogorszyć, to lepiej nie kombinować żeby nie było gorzej. Mówi się trudno nigdy nie wiadomo co się stanie musisz jakoś przetrwać okres bez treningów. Jeżeli chodzi o masę mięśniową, to proponuje utrzymywać wagę, czyli jeść tyle ile wynosi twoje zapotrzebowanie, oczywiście z makrosami. Według mnie BCAA to suplement który jest nie potrzebny ale na pewno około 70-80% się ze mną nie zgodzi, także rób co chcesz. Pozdrawiam również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 32 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 281
Dzięki za radę. Okres trzeba przetrwać, co jakiś czas kontrola i może wrócę do treningów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa masą, a kiedy redukcja ? :)

Następny temat

Trójbój siłowy.

WHEY premium