SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2272
Witam!
Wykryto u mnie przepukline, i nie chce iśc do szpitala o czywistych powodów, spatku masy,formy i że pewnie długi czas po operacjii nie bede mogł ćwiczyć będe sporo do tyłu.
Chciałbym o wypowiedzi na temat co się stanie jeśli nigdy tego nie zrobie albo na przykład za kilka lat.
A także jeśli bym zdecydował sie na zabieg to przez jaki czas nie mogł bym ćwiczyć, może mogłbym ćwiczyć niektóre partie?
Czekam na wypowiedzi i pozdrawiam. Wiek 18

Chciałem dodać że przepukline mam od około roku, a od 4 miesiecy ćwicze na maxymalnych obciążeniach-nie zważam na nią wogóle.
Czy ma to jakiś wpływ?

Zmieniony przez - rayne007 w dniu 2009-02-02 19:56:37

Zmieniony przez - rayne007 w dniu 2009-02-02 20:21:53

no pain, no gain!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
ja napieram troche brzuch ale z glowa ale nie dlatego by ladnie wygladal ale by wzmocnic okoliceprzepukliny

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
nie napisales gdzie masz ta przepukline, generalnie nieleczona moze doprowadzic nawet do śmierci wskutek powikłań

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2272
Przepuchlina Pachwinowa zaczyna się przy jądrach, chowa się jak śpie itd;]

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
NIe zwlekaj z tym kolego bo moga byc powikłania

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2272
Właśnie sprawa polega na tym że jeśli poddam sie teraz zabiegowi to cały rok mam do tyłu;] żadnych zawodów, żadnego plażowania itd ;]

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
a jesli sie nie poddasz zabiegowi to mozesz strzelac slepakami do konca zycia

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Dokładnie posluchaj kolegi i mnie odpusc teraz bo popzniej moze byc za pozno, po zabiegu rehabilitacja potrwa troche i pozniej bedziesz mogl cwiczyc w specjalnym pasie

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2272
Wiem że przerwa zależy od indywidualnego przypadku ale jaki jest przedział 3-4mies?
Czy bede po tym w pełni sprawy? Bede mogł nasuwac na maxymalnych Ciężarach?
W październiku miałem operacje na wodonerczei 2,5 mies po operacjii zaczałem ćwiczyć na maxa i wszystko ok. Terminy w szpitalu są odległe, za wiele mies. czy do tego masu moge normalnie tyrać? bo jakoś nie zauważyłem żeby się powiększyła prez te ćwiczenia.

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Wiec mialem w czerwu operacje we wrzesniu zaczolem machac lekkimi ciezarami kolo 60kg na klate pazdzienriku zaczolem troche ostrzej cwiczyc wlaczacjac suple i nie mam problemu mialem pachwinowa wszywana siatke czasem zaboli ale nie wykonuje ruchow mogacych ja narazic i nie dzwigam ciezich ciezarowala martwy ciag na klate spokojnie 110 macham

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2272
No ok martwego nie musze robić, a jak jest z brzuchem?
Powiedzmy po tych kliku miesiącach moge wrócic do maxymalnej sprawności i ćwiczyć normalnie?

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Brzuch tez musisz oszczedzac ze wzgledu na to ze podczas robienia spięc brzucha działa duza tłocznia i robi sie duze cisnienie sródbrzuszne tak jak i w martwym i w przsiadach

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łupież, czerwone policzki i schodząca skóra z twarzy

Następny temat

Mam ważne pytanie.

WHEY premium