SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
Mam pytanie, które nie daje mi spokoju.

Od 4 miesięcy ćwiczę na siłowni, we wtorek robiłem biceps na modlitewniku (dla mnie to była ciężka seria), gdy zabolało mnie na chwilę po prawej stronie brzucha (wiadomo, człowiek jest cały napięty jak daje z siebie wszystko). Ból przeszedł po 20-30 sekundach, ale nie wiem, czy nie nabawiłem się przepukliny.

Jak macam się po brzuchu, to prawy skośny (20 cm na prawo od pępka) mam jakby większy niż lewy, lepiej wyczuwalną "gulkę". Z drugiej strony nigdy wcześniej się tak nie "badałem", więc pewnie możliwe jest, że po prostu mam po prawej trochę większy mięsień/mniej tłuszczu i stąd takie wrażenie. Jak przeglądam się w lustrze to nie widać żadnej wystającej guli (nic się też od 2 dni nie powiększyło ani nie spuchło), kompletnie mnie też to nie boli, nawet jak się mocno napinam. Do tego dziwne okoliczności, bo robię znacznie cięższe przysiady/wyciskania i wszystko zawsze było ok. No i rejon brzucha nie ten, w którym przepukliny się najczęściej tworzą...

Niemniej jestem trochę zaniepokojony i przed wizytą u lekarza chciałem się dowiedzieć, czy wg Was nie za bardzo histeryzuję.

Zmieniony przez - robpal w dniu 2014-05-09 12:41:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
Jakby była przepuklina to by bolało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie nasienia.

Następny temat

zarost a wojsko

WHEY premium