SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepalenie mięśni

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej,

mam 24 lata, ważę 62kg przy wzroście 169cm. Jak na dziewczynę to dużo, dodam tylko, że zawartość tkanki tłuszczowej to ok. 9kg i nadmiar mięśni jest w nogach - wnioski z wydruku specjalnej wagi.

Jestem aktywną osobą. Kombinuję z treningiem i dietą w celu przepalenia mięśni, ale nie wiem do końca co powinnam robić.

Póki co staram się chodzić na bieżnię i maszerować w tempie 6,5-7 (jak 7 to po płaskim, jak 6,5 to pod górę 4%-10% wznosu) przez 40-60 minut. Przed nie jem nic i po przez dwie godziny też nie, żeby nie doszło do odbudowy. Staram się też w swojej diecie unikać węglowodanów. Jem głównie jajka, drób, ryby, warzywa, biały ser, jogurty naturalne. Czasami chleb razowy, kasza gryczana, czy jabłko - max 1x dziennie. Piję też dużo kawy, ale nie umiem z niej zrezygnować :(
Suplementów brak, żeby nie wprowadzać nic co chroni mięsień.

Czy postępuję dobrze i uzyskam efekt? Co jeszcze mogłabym zrobić w tym kierunku, żeby moje nogi nie były tak napakowane??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie wierz bezgranicznie w te "specjalne" wagi, jak gołym okiem nie widać że nogi są "napakowane" mięśniami, to jest to prawdopodobnie tłuszcz,a wtedy nie jedząc nic przed i po treningu robisz najgorszą z możliwych rzeczy, poza tym, jak już się tak upierasz, że to mięśnie i chcesz się ich pozbyć do dieta oparta głównie na białku nie jest dobrym pomysłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7
Waga to była inbody.
W górnej części ciała małe obwody i ogólnie dość wyrzeźbione ramiona.
Nogi to nie powiedziałabym że tkanka tłuszczowa no chyba, że tłuszcz jest twardy, nabity i przyjmuje ksztalt miesni ;) choc wiadomo ze zawsze jest jakis procent tkanki tluszczowej.

Skoro nie bialko to co w takim razie? Ewentualnie co mogłabym jeszcze zrobic? Nie chce juz wiecej rosnac w nogach. :(

Zmieniony przez - uzytkowniczka w dniu 2012-05-10 12:18:53

Zmieniony przez - uzytkowniczka w dniu 2012-05-10 12:20:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kwas moczowy

Następny temat

Problemy ze snem

WHEY premium