SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przenoszenie Hantla

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
Czy Przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej lepiej wykonywać w ćwiczeniach na klatke czy na plecy? I czy mogę to ćwiczenie dać jako zamienne np. z rozpiętkami? Lub jakimś innym?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
ciezar to moze nie bo nie mam problemu z jego uniesieniem tylok ten bol mimo wszystko dzieki za szybko odp Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3745
Przenoszenie sztangielki to raczej na klate. Ja robie tak: rozpietki 4x12, wyciskanie plasko 4x12,10,8,8, przenoszenie sztangielki 4x16,14,12,12.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
na plecy napewno dobre, na klatke zależy jak je wykonujesz.

cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
Przenoszenie jest ćwiczeniem na plecy i na klate, wszystko zależy od ułożenia rąk. Z tym że jeśli chcesz by było na plecy to najepiej ćwiczenie wykonywać sztangą, ręce równolegle do tułowia, lekko ugięte (nie uginamy podczas ruchu).

/pozdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
jak pisałem odpowiedź to jeszcze nie było wypowiedzi don'a

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
a które ćwiczenia z podanych niżej moge zastąpić przenoszeniem hantla...
-wyciskanei na płaskiej
-skośnej
-rozpiętki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
o ile dobrze pamietam tego cwiczenia raczej sie nie zastepuje.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
j/w nie zastąpisz tego przenoszeniem, a dlaczego tak ci zależy żeby zastąpić?

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
chciałbym sobie urozmaicić trening klatki piersiowej...lecz oparty on musi być na wolnych ciężarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
cel? staż? i jak wygląda twój plan treningowy, jak długo nim jedziesz?
1

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
To nie jest tak ze musi byc oparty na wolnych np w ramach urozmaicenia ja na dobicie dawalem takie cwiczenie/maszyne nie wiem jak sie nazywa ale siedzac wyciskalo sie do przodu i tam spinalo, fajne nawet. Ale prawda taka ze w przypadku klatki wiecej zdecydowanie jest cwiczen na wolnych ciezarach +mozliwosci zmienosci uchwytu niz maszyn.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacje...

Następny temat

Plan treningowy do oceny

WHEY premium