SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przenośne posiłki przedtreningowe... :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95109
Witam ;]

Mam pytanie. Jako, że przez uczelnie i pracę często moj plan dnia jest zróznicowany, chciałem zapytać co polecacie jako "przenośny posiłek przedtreningowy" ? :>

Od razu mówię, że ryż w pudełku to wiem :P Chodzi mi o coś innego jeszcze...

Macie jakieś pomysły? Po treningu zawsze jem konkretnie, tak jak trzeba, ale często mam zachwiany posiłek przedtreningowy i to mnie denerwuje...

Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7496
Ryż + Pierś z kurczaka pokrojona + warzywa , ryż + tuńczyk + warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 5820 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42644
Posilki okolotreningowe bez warzyw.

MAsz wiele opcji, pojemnik i jazda: makaron razowy/durum/kasza gryczana/jeczmienna/kus kus/ryz brazowy/paraboliczny + mieso jak piersi kurczaka/indyka/wolowina/chuda wieporzowina- ryba jak mintaj/panga/tunczyk .. to na przedtreningowy (mozesz podac odrobine oliwa jak posilek 2h przed trenigniem)

a na potreningowy-ryz bialy/makaron durum dluzej gotowany/ziemniaki +mieso j/w stawiajac na najchudsze-piersi/chuda ryba

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95109
oj to to ja wiem :D mam diete i znam podstawy :)

chodzi mi o cos np typu jakis koktajl... tak żebym nie musial specjalnie siadac gdzies, wyjmowac pudelka i wcinac obiadu na wykladzie...

moze byc cos takiego npo ze zajem 2-3 banany i do tego wypije kefirek? a po treningu stadnard - ryz + miecho..

?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12115
Jest tutaj na fotum temat z koktajlami i widzialem szejk jako potreningowy, ale tam tez sie daje ryz i wiele innych skladnikow i imho wyjdzie na to ze takie cos tez bedziesz musial "zjesc" Tak ciezko na przerwie zjesc? Ja sie z 80g ryzy i 200g piersi i warzywkami w pojemniku na studiach uwijam na 10 min przerwie wiec w czym problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1472
Ja mam termos 3 litrowy na jedzenie, zabieram do szkoly ryz i mieso, jak mam przerwe to wychodze do samochodu, zjadam ciepłe i wracam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower treningowy - pytania

Następny temat

Tak jem czy dobrze??

nutloveb