SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemieszczanie się i wyprowadzanie ciosów - jak?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1348
Cześć, tak jak w temacie, od jakiegoś czasu zastanawia mnie jak technicznie bić i jednocześnie iść do przodu? Chodzi mi tu oczywiście o szybkie przemieszczanie się, takie powolne podchodzenie do przeciwnika ćwiczymy na sekcji, jednak mnie ciekawi czy dopuszczalne jest wykonanie tylną nogą takiego większego kroku aby mieć ją z przodu? Jeśli tak, to kiedy to wykonać? Razem z prawym prostym, czy zaraz po prawym prostym? Może znacie jakieś filmy które to obrazują? Z góry dzięki. ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70
można robić coś takiego że robisz krok większy i uderzasz,ale najlepiej żebyś robił mniejszy krok lewą razem z lewym prostym a potem dynamicznie dokładał prawą z mocnym prawym. ja tak trenuje na sekcji i wszystko idzie dobrze

Ciężkim treningiem osiągniesz cuda...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1348
Jak zrobię większy krok przednią nogą to stracę przyczepność. ;)
To co opisałeś to zwykłe przemieszczanie się, a mi chodzi o takie szybsze parcie do przodu, tak jakby przeciwnik już nie miał sił i tylko leciał w tył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Samo przyjdzie, ćwicz po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
musisz kupić buty z głebszym bieżnikiem ....
jak zrobisz prawy prosty z za duzym krokiem to wyjdzie g**** a nie siła ćwicz tak jak ćwiczysz mam nadzieje ze nie jestes kolejnym gościem który myśli że jak juz sie zapisał na sekcje to bedzie wykuwistym bokserem po pol roku ;/

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
Ja ćwiczę kickboxing, trenuję na boso... Jeśli chcę uderzyć to najpierw stawiam lewą nogę i pół sekundy później dokładam rękę razem z dokręconym biodrem, następnie dostawiam prawą nogę i w takim samym odstępie czasu atakuję przeciwnika. Pamiętaj aby rozstaw nóg powrócił do poprzedniego porządku, (tzn żeby stopy były ustawione tak jak przed zadanym ciosem odległość i kąt) wtedy nie tracisz równowagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2166
Lewy prosty z krokiem lewa noga w przod (mowimy o praworecznym), dostawiasz prawa noge i bomba z biodrem prawa. Prawa noga nie moze byc za bardzo z przodu podczas wyprowadzania ciosu bo wtedy po prostu zmieniasz pozycje na mankuta, wiec to nie dopuszczalne:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12995
Ewentualnie robisz doskok z lewym prostym i dokładasz potem bardzo mocny prawy lub cokolwiek innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2166
Jakby nie patrzec to, z czasem sie wszystkiego nauczysz i zycie zweryfikuje to czego sie dowiesz od nas:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Apacz67, Gieceu, checkaouta - napisaliście to samo co juuna

I jakbyście uważniej temat przeczytali to byście zauważyli to co opisałeś to zwykłe przemieszczanie się

Ja się powtórze, po prostu ćwicz, takie coś samo wychodzi z siebie, pooglądaj walki, najlepiej w klatkach (tam najlepiej to widać), ale nie wiem czy coś tam specialnego dostrzeżesz jeśli chodzi o technike Nogi automatyczni idą do przodu i się prawidłowo ustawiają oczywiście to jest tylko moje zdanie..

Zmieniony przez - Xspeed08 w dniu 2010-03-22 14:53:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12995
"jak technicznie bić i jednocześnie iść do przodu?"
To ja napisałem mu, że doskok, bo to jest cios z poruszeniem się do przodu, a tamci napisali o krokach z ciosem, a to co innego niż doskok.

Zmieniony przez - Apacz67 w dniu 2010-03-22 16:16:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkość uderzeń i kopnięć

Następny temat

Gratulacje dla sensei Markosa!!!

WHEY premium