SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemiana w 99 dni i nawyki na całe życie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17543

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
Witajcie,

kiedyś byłam tu pod innym nickiem ale nie moge nic znaleźć się w archiwum...

przypomne swoja historię- wówczas udało mi się schudnać 12 cm w pasie poschodziły mi pieknie obwody trzymałam dietę przez pół roku. Już się sobie zaczęłam podobać- aż w końcu zaczęłam się łamać....

jedno ciacho drugie ciacho jeden śmieć i drugi śmieć aż doprowadziłam swój organizm z powrotem do tego co było.

nie miałam siły walczyć...miewałam momenty- znów zabierałam się za dietę ...wytrzymywałam tydzień a potem znów wjazd na lodówkę.
i tak abarot od nowa!!!
Chciałam przechytrzyć swój organizm , chciałam być mądrzejsza nic nie jadłam- schodziło- to się cieszyłam ,aż w końcu organizm był wycieńczony.mówiłam sobie a co tam dieta udowodnie sobie ,że ćwicząc moge jeść wszystko i schudnę- I TU MOJA MĄDROŚĆ WYSZŁA MI BOKIEM

metabolizm oczywiście zwolnił..i wiadomo ,że utyłam...

najwiekszy mój problem to taki ze stres zażeram jedzeniem.
mogę nie jeść nic ale jak stres mi odchodzi to wtedy jest ATAK NA LODÓWKE, kiedy mam doła zajadam to słodyczami...
i to jest mój największy dramat.

tym razem powrociłam tu wciaż bo widze wasze przemiany, widze ze jecie z głową i widzę ze się da!!!!

mam dosyć skoków insuliny ,ciaglego wyrzekania się wszystkiego bo wystarczy kostka czeko i zaczyna się MEGA MARATON SłODYCZOWY.
wiem ze da sie zyc bez slodyczy - bo wy żyjecie.

czytam wasze regularnie dzienniki i wiem ze sie da
wiec postanowilam spiąć pośladki i dołączyć do was..

zaraz wypełnie ankietę bo musze się tu odnaleźć:)

będe bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki i porady

naprawde chcę zmienić swoja sylwetkę.
i co najważniejsze NA ZAWSZE ALE TO NA ZAWSZE ZMIENIĆ SWOJE NAWYKI ŻYWIENIOWE.

zdaje sobie sprawę ,że drugie podejście do redukcji jest cięższe (czytałam to w waszych dziennikach) ale chcę zmienić siebie , swoja psychikę i swoją figurę.
Chce się polubić i nareszcie słuchać swojego organizmu bo w tej chwili to nawet nie wiem o co on woła...
chyba o pomstę do nieba :P

te 99 dni które zakładam to dni w których chciałabym poprawić swoja sylwetkę- nie oczekuje cudu oczywiście nie zrezygnuję po tych 99 dniach z prowadzenia dziennika.
chciałabym jesli sie tak da zeby to był optymalny czas na naprawę metabolizmu....noi zgubienie chociaz kilku cm!!:)




Płeć : kobieta
Wiek : 23
Waga : 62
Wzrost : 164
Obwód klatki : 93
Obwód talii : 74
Obwód pasa nad pepkiem: 82
Obwód pasa pod pępkiem : 88
Obwód uda : 57
Obwód łydki : 34
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : nie potrafię zmierzyć ale wszystko na brzuchu się trzęsie
Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu aerobic -step , po nim siłowy układany na łapu capu potem chodzenie na biezni na koniec pod górkę ok 15-20 minut.
dodatkowo w któryś dzien między siłownia basen lub bieganie ok godziny.
Odżywianie : mam ogromną słabość do słodyczy,szczególnie czekolada i lody i muffinki
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy- po mleku giga wzdęcie
Stan zdrowia : dobry z nadwrazliwościa na insulinę
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : chrom , cynk
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : pól roku zbilansowana potem głodówki

Zmieniony przez - muffinek99 w dniu 2011-03-19 10:11:33

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
pochwal się pochwal
a mi - teraz mam 2 tygodnie regeneracji - od diety i od treningów i trochę mi się już nudzi

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527


słuchajcie nie wiem jak tu wrzucać posiłki...w dziwny sposób edytowałam...print screen zapisałam na pulpit...ale chyba to okrężna droga?:)

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484
wciśnij generuj zrzut i zapisze ci plik do jpeg-a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527












dieta:

Dzieki kateryna będę wiedziała na drugi raz...

nie wiem nawet czy ta dieta jest w porządku...

pewnie deko nabiore wchodząc na takie kalorie...jak myślicie?

Zmieniony przez - muffinek99 w dniu 2011-03-19 11:04:35

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
wiesz co...co do rozkładu, to dziewczyny Ci podpowiedzą...ale jakbyś mogła to wrzuć jedzonko jakie ostatnio zwykle jadłaś, żeby wiedziały od czego zaczynać..tylko nei wliczaj warzyw w kcal, tylko strączkowe, reszty nie licz...

pewnie deko nabiore wchodząc na takie kalorie...jak myślicie?
niekoniecznie, są tu dziewczyny z rozchwianym metabolizmem, które ida zgodnie z zaleceniami dziewczyn i nie tyją, na razie też nei chudną, ale pierwsza rzecz to doprowadzenie Cię do porządku....

to pozostawmy specjalistkom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
dzieki rallygunia


co jadłam...na czuja nieregularnie...w zaleznosci od humoru:

juz piszę:

sniadanie: 2 kromki razowego z jajkiem albo kiełbasa zywiecka kilka plasterków noi 2 kromki razowego noi jakiś owoc zawsze rano a to mandarynki dwie a to jabłko

II śniadanie: jogurt jogobellla light z otrębami siemieneim lnianym + kako odtłuszczone lub znów 2 kromki razowca z jajkiem
lub odzywka bialkowa z otrebami górskimi i siemieniem

III kasza gryczana plus pierś z kurczaka z oliwa bez warzyw
IV jak wyzej bez warzyw no czasem wpadł ogórek

V batonik białkowy fistaszki ( mdliło mnie na treningu)czasem gorzka czekolada


VI twarog lub odzywka białkowa orzechy ziemne prazone bez soli i tluszczu....


to byl dzien kiedy niby trzymałam tą moja dietę w dni załamki były slodycze...albo w ogole pomijałam posiłek...albo jadłam na obiad sushi....


TRENING NA ŁAPU CAPU:

poniedziałek
siłowy wszystko po 4 serie po 16 powtórzeń:

plecy: ściaganie drązka z nachwytem
wiosłowanie
nogi: odwodzenie na uda
przywodzenie na uda
taka maszyna co ćwiczy wewnętrzne mieśnie ud
unoszenie nogi w tył na pośladkowy (jest taka maszyna)
potem na podnoszenie posladków ćwiczenie gdzie mam rozkrok kolana do zewnątrz i robie przysiad jakbym siadała na krzesełku

potem aerobik STEP

BIEŻNIA 20 MINUT

BRZUCH:
brzuszki góra 4 x 20
skos 4x 20
unoszenie prostych nog na francuskiej 4 x 16

ŚRODA:
siłowy wszystko 4 serie po 16 powtórzeń

biceps hantelek 2kg kg
triceps hantelek 1 kg
Plecy: taka maszyna nie potrafie opisać...ale łokcie blisko siebie i przyciągam do siebie sprzęt

potem zajęcia cellulu stop na nogi i brzuch
AERO :20 MINUT np rowerek

BRZUCH JAK W PONIEDZIAŁEK

PIĄTEK : TO SAMO CO W PONIEDZIAŁEK.

tak to wyglada bez głowy i pomyślunku.

powiem wam ,że bardzo lubię AEROBIK NA STEPIE




Zmieniony przez - muffinek99 w dniu 2011-03-19 11:37:40

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Na jakiej podstawie twierdzisz, że jesteś nadwrażliwa na insulinę?

I proszę, wklej zdjęcia sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
bo jak zjem cos slodkiego to od razu zasypiam i nie moge tego powstrzymać..(chyba ze to normalne??) ...tak jest w przypadku slodyczy.....kiedys bylam u lekarza i mi powedzial ze moja trzuska jest po propstu zbyt wrazliwa ..cos mowil o hipoklikemii ...i ze mam jesc same zlozone weglowodany...ale nie wiedzialam o co chodzi do konca...


martucca wkleje zdjecia niebawem tylko musze pozyczyc aparat bo mam swoj rozwalony..tzn nwlacza mi sie i od razu wylacza ale to nie przez baterie...:)

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527


Witam,

zmniejszyłam białko (odzywke z 35 g do 24 g)wychodzi mi na koniec zamiast 164 g to 148 gram...chociaz keidys w diecie miałam 120...- nie wiem czy to nie za duzo??

posiłki takie same jak wczoraj zwiekszyłam ilośc orzeechów ziemnych po treningu

postaram sie jak najszybciej załatwic aparat zeby wrzucic zdjecia.wstyd ale wrzuce w końcu chce to spalić...


podbić kalorie tłuszczem do 1800???/jak myslicie???
tak zeby tluszczu było 60-65 gram?

Zmieniony przez - muffinek99 w dniu 2011-03-21 08:53:01

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Warzyw w bilans nie wliczasz w ogóle, jedynie strączkowe, no i owoce
Wszelkie "odchudzone" nabiały też nie są zbyt dobre, lepsze półtłuste
Kupnej wędliny też lepiej unikać

a na resztę opinii poczekaj na ekspertki

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hakkuna / redukcja

Następny temat

Młoda mama prosi o pomoc!

WHEY premium