SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Saleta w K-1!!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Proponuję założyć temat:"Walka Salety w Barze" a nie w K-1.Kolega mi ostatnio mówi:"Słyszałeś że Saleta waczy w Piątek w Barze?" Trochę mi zajęło wytłumaczeniu mu że to nie jest K-1 tylko walka na zasadach K-1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8028
LOL. I powiedzcie mi jak sie maja z polakow nie smiac... Cala sceneria walki to normalnie kaberet Smieszne wejscie, co jakis czas pokazuje niby walki kibicow za ringiem ;-P, smieszny komentator, normalnie LOL buehehehehe

Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 927
No i nic dziwnego ze sie z nas w europie smieja!!Z le bannerem daje salecie 0,5 rundy, z ignashowem moze jedna runde!!A poza tym mam znajomego ktory pracuje w polsacie i powiem wam ze walka juz dawno temu byla kupiona od vargasa!!!Nie powiem wam za ile bo to nie jest az takie wazne!!liczy sie fakt ze robia z ludzi ktorzy to ogladaja d****i!!BEZNADZIEJA!!A najwieksza beka ze 80%polakow ktorzy to ogladali emocjonowali sie tym jak nie wiem i wogole..... Polewka maxymalna z tych ciolkow!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
Ja ***ie zenada wstyd mi normalnie jak to ogladalem vargas mial szanse salete w 1 rundzie juz wyczesac ale odpuszczal mu w ogole to wygladalo jak sparing jakis a ta otoczka... zaklady bijatyki brak slow

"Quot me nutrit me destruit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
ja powiem krotko zalosne przedstawienie !!
a szybkosc salety pozostawia wiele do zyczenia
pozostawie bez komentarza ten niby high-kick
z wielkiej chmury maly deszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4188
BUEHEHEHEHEHE A słyszeliscie o SALETA FIGHT CLUB

hrrrrrr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Ja nawet nie oglądam takich bzdetów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Rezyserowi tej pseudo gali nalezy podziekowac ze swoim umiejetnym partactwem doprowadzil nas do rownie wspanialej walki. To co tam sie dzialo to bylo najwieksza zenada jaka kiedykolwiek widzialem w telewizji. Poczawszy od Ibisza i jego wycia SaAaaaAAAalletaaaa! poprzez pseudo walki "ludzi w skorach",potem jakies krzaki (kamerzysta sie zgubil?), nastepnie jakas dziewczynka z downem chyba, zapomina tresci hymnu. W koncu dochodzimy do samej walki w ktorej kamerzysci starali sie jak najgorzej pokazac "zawodnikow" no i zreszta bylo widac ze Wargas nie chce zrobic krzywdy Przemusiowi (sciaga go na idelne kolanko i nic nie robi). Zeby Saleta mogl zrobic o kariere w K1 to ta formula musialaby byc kupiona przez Solorza i Przemus moglby wygrywac kazda walke.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
zdążyłem wpaść do domu i zobaczyłem że coś się dzieje w tv.jak zobaczyłem że Saleta walczy na zasadach k-1 a jak to wszystko wygląda to se myśle "co to ****a jest - kabaret?"
jeśli Saleta miałby tak wystartować w K-1 to lepiej żeby nie robił posmiewiska i nie startował wcale, i przynajmniej nie robił wokół siebie i k-1 takiej afery.
Walka lipna, przeciwnik słaby, Saleta też dużo sobą nie zaprezentował, śmieszny <może naćpany?> komentator, jakieś gry na bębnach, ludzie za siatką ogrodzeniową <chyba chcieli pokazać coś ala walki w klatkach> i wógóle żenada

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
Panowie co za żenada, kabaret jakis a nie k1. Walka w stodole i jak to określił komentator "undergroundowa sceneria". Szkoda słow, dziwic sie pozniej ze Polakow niegdzie nie traktuja powaznie.

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anjew - bold ?

Następny temat

Program z walkami - Eurosport

WHEY premium