SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przekroczony dzienny limit kalorii

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Cześć, jestem na redukcji od 3 tygodni, deficyt kaloryczny trzymam od 2 tygodni, dzisiaj niestety zdarzyło mi się zjeść aż 300kcal więcej niż powinienem (moje zapotrzebowanie 1800). Czy może to jakoś negatywnie wpłynąć na moją redukcję? Czy przez następne 3 dni powinienem dla przykładu jeść 100 kcal mniej? A może powinienem zwiększyć lekko aktywność podczas jednego treningu? Czytałem, że od czasu do czasu dobrze zjeść, na redukcji trochę więcej, ale dopiero wtedy jak waga już nie schodzi. Coś czuję, że niepotrzebnie tak dramatyzuję, ale zawsze warto spytać:) Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie zawracaj sobie tym głowy, jedz normalnie tyle ile masz w rozpisce, te 300 kalorii to nawet ich nie zauważysz że coś jest nie tak z reduckją

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Tymi 300kcal nie martwilbym sie, predzej tymi 1800kcal, ktore jadasz...jak policzyles to zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Bardziej bym się skupiła na tym, czy te 1800 kcal to właściwa podaż kcal. Bo brzmi jak głodówka.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nawet gdybyś spożył znacznie więcej kalorii to ustrój wykorzystałby to na uzupełnienie glikogenu w komórkach mięśniowych jak i wątrobie, gdyż rezerwy są uszczuplone. Nie ma mowy o jakichś negatywnych skutkach. Rzeczywiście 1800kcal brzmi jak głodówka - zbyt daleko posunięte restrykcje kaloryczne w sposób skuteczny mogą zaburzyć aktywność i wydzielanie poszczególnych hormonów. Podaj o sobie więcej informacji, gdyż bardzo możliwe, że popełniasz bardzo duży błąd.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-10-02 10:58:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Powinieneś na nowo wyliczyć swoje zapotrzebowanie https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html, gdyż to o czym wspominasz, nijak się ma do zdrowego i racjonalnego odżywiania.
Ponadto wrzuć pełną ankietę z działu https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
warto byś też wrzucił w formie zrzutu, to jak jadasz, aby można było coś pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Wyliczyłem zapotrzebowanie wyszło: 2568 kcal

Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 18
Waga : 73,3
Wzrost : 174
Obwód klatki : 86
Obwód ramienia : 32
Obwód talii : 84
Obwód uda : 57
Obwód łydki : 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20.94%
Aktywność w ciągu dnia : Szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu trening FBW (kalistenika)
Odżywianie : Słabość do słodyczy, ale staram się nie jeść
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : Brak
Stan zdrowia : Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : Trening na własnej masie ciała
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Białko, ale to już w ostateczności jak, jeżeli nie dam rady wcisnąć białka z innych produktów
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak
Stosowane wcześniej diety : Brak


Zmieniony przez - EddZgred w dniu 2017-10-02 19:51:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Rzeczywiście 1800 kcal może być lekką przesadą, w pierwszym tygodniu było spoko, ale od pewnego czasu czuję lekki głodek, podbiję kaloryczność do 2068 kcal i zobaczę jakie będą efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Tej, troche nie kumam. Jestes chuderlakiem z lekkim brzuchem co nie?

Przy moim wzroscie masz 20 cm w klatce mniej...a w talii masz kilka cm mniej teraz....jestes przekonany do redukcji?


Cos mi tu nie gra, zapodasz foto?


Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-10-02 20:30:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Podejrzałem na yt jak poprawnie zmierzyć klatkę, zmierzyłem drugi raz wyszło 89cm. Aktualnie nie mam możliwości podesłania fotki.
Tak jestem pewien redukcji, mój brzuch w porównaniu do innych części ciała jest nieźle zalany. Nie chcę robić jakiejś hardkorowej redukcji moim celem jest osiągnięcie 68-69 kilo po czym nabrałbym trochę masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Jak tam uwazasz, mi sie zdaje (tzn. nie zdaje, jestem przekonany) ze "dobrze wiesz" i bedziesz brnal w cos bo tak zalozyles i juz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

Brak cwiczeń - redukcja, tryb życia siędząco-leżący

WHEY premium