SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejscie z ckd na biłko i wegle

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2640
Witam, waśnie koncze diete ckd, mam wieć pytanie jak najelpeij zrobic to przejscie na diete bialkowo weglowodanowa??

Moja dieta opierała sie na 2200 ckal

sniadanie 5 jaj na kielbasie
200 g torunskiej z 50 g sera zoltego
200 g pieczonych piersi
tunczyk w oleju/ ew. inna ryba pieczona

jakie posilki poczatkowo wprowadzic??


pozdrawiam.

ManiacGym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
ja radze przy wyjsciu z ckd dojechac ladowanie spore-16g ww/kg suchej masy ciala,nastepnie wejscie juz na bilans 0 i restart okolo 3-4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
imo zrobic ostatnie ładowanie
i po ładowaniu nie schodzic juz do ketozy
tylko stopniowo wchodzic z ww

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
j/w

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
To co wkleiles to Twoja dieta?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
byłeś na ckd, czy diecie Kwaśniewskiego?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ładna dieta, ale chyba bardziej pasuje do optymalnej Kwaśniewskiego niż ckd.
Możesz normalnie wrócić do standardowej diety śródziemnomorskiej i podziwiać swoje zalewające się wodą i tłuszczykiem ciało

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
o, Mawashi

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Mawashi piszesz serio? Bo mi się dieta wogule nie podoba, z racji tego że nie ma w niej żadnych warzywek

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dla mnie głównym problemem jest za mała ilośc kalori

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Czemu za mała? Znacie się osobiście, czy tylko ja nie widze żadnych detali na temat autora postu?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
dieta kiepska
napisałem tylko jak bym schodzil z CKD

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla hardhainera - pomocy!

Następny temat

Omega-3 i ThyroTherm - rozgryzanie tabletek.

WHEY premium