SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z redukcji na mase - dieta

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Witam. Przechodzę z redukcji na mase. Okno żywieniowe z 6-7h na 10h. Godziny "okna", takie a nie inne z racji różnego grafiku w pracy. Z reguły nocki 18:30 - 6:30, rzadziej zmiany ranne 6:30 - 18:30. Dlatego też często śpię do godziny 13-ej a chodzę spać dość późno nawet gdy nie pracuję na noc. Wklejam zrzut diety bo chciałbym wiedzieć czy w miarę wszystko trzyma się kupy. Aktualna waga 69,5kg i zaczynam masować. 2500kcal dlatego, że redukcje kończyłem na 2250 i ten tydzień będzie wyjściem na zero z bilansem.

Posiłek nr 2 to ten zaraz po treningu.




Da radę ?

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2013-08-29 21:05:54

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
trochę mało tych kcal się wydaje,daj więcej info o sobie.Kolejna sprawa ten sojavit to tak srednio mi się widzi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
lodzianin1 2500kcal mam zaplanowane na ten tydzień, później zamierzam dodawać po 100-200kcal tygodniowo. Nie chce od razu podbijać o 500 czy też więcej żeby nie zalać się tluszczem. A sojavit mam z Olimpu. Białko złe jakościowo ?

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
JOVOVlCH
A sojavit mam z Olimpu. Białko złe jakościowo ?

Dobre, ale dla wegan. Ja tam nie mam nic przeciwko, ale znam gości, którzy za chińskiego boga nie zjedliby nawet miarki

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
mężczyzni powinni unikać produktów sojowych,kup jakies normalne białko i dawaj po treningu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Dobra, poczytałem o produktach sojowych i zamawiam inne....

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2013-08-30 14:32:19

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy w trakcie postu - przed treningiem

Następny temat

Spalacz

WHEY premium