SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z jednego cyklu na drugi.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Witam

Od jakoś lutego lece z cyklem

Enan/Cypio - około 400mg/week
BOLD - 500-800mg , obecnie 400mg - za chwile skończę 6 flaszkę bolda i na tym koniec
od 6 tyg leci tren ace - 100mg e2d
Do tego od okołu 7tyg 50mcg T3

Chciałbym już zejść z tego cyklu,bold troszkę tam rozjechał morfologie a po 5tyg na trenie (u mnie to norma) przyszła straszna zgaga której bym nie życzył nikomu,nawet na oralach tego nie mam. Z racji ,że nadal planuje robić powolną suchą masę pomyślałem o czymś takim :

Prop - 100mg e2d
NPP - 100-150mg e2d
TURANABOL - 40/50mg
T3 25-50mcg

Do tego raz w tyg strzał susty 250mg
I standardowo armidex i cabaser

w okolicach września/paź zejście z towaru albo mostek

Co sądzicie? NPP i TURY nigdy jeszcze nie brałem jeśli to ma jakieś znaczenie.

Poglądowe zdjęcie z wakacji na totalnym roztrenowaniu i ładowaniu śmieci

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Lasix
ja zawsze dodaje ekstrakty ziolowe wspierajace trawienie, ostatnio stosowalem digestion formula z FA i sprawdzil sie ten suplement, czasem dorzucalem tez probiotyk na zoladek...po oralach heparegen i wszystko



Lax bo ty Bogacz, a my biedne chopy. Riki tiki , nie lansuj się już już twojej nowej bryki. z powodu naszej , wirtualnej polemiki.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364301 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668721
sylwetka fajna widać ze nie laik , lecz ankieta jest u nas obowiązkowa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
1. WIEK: 24 za dwa tyg
2. WAGA: 75
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 114
-udo: 60
-talia: 77
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4
6. DIETA:
-białko: 2,5g/kg
-węglowodany: 4g/kg
-tłuszcz: 1,2gr/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pare było
8. TRENING: fbw
9. CEL CYKLU: masa dobrej jakosci
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 10
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 180
-przysiad:
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364301 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668721
npp zacznij od 100 i co 4 tyg podbijaj o 25 czyli 125 póxniej 150 co 2 dni
turkę spokojnie z 10-12 tyg możesz lecieć , tylko nie wiem jak masz taką przypadłość czy znowu zgaga cię nie zje na oralu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Tego też nie wiem. Ale na trenie gorsza zgaga niż na winie. Mam nadzieję,że turke dobrze zniosę,bo jakiś trzeci środek fajnie jak będzie leciał :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364301 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668721
Mnie tren teraz tez zablokowal.zostaly mi 3 strzaly i odstawiam.ale 5 miechow lecial

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
wywal ta ture bo szkoda czasu na ten srodek....chcesz budowac to daj mete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Myślałem na tym,tylko mam obawy,że jednak meta będzie zbyt mocna i trochę za dużo retencji może się pojawić. Dlaczego szkoda czasu na ture? Znajomi brali i w odpowiednich dawkach byli zadowoleni. Z drugiej strony moc metanabolu jest dużo większa od tury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
skoro trzymasz miske, masz ia itp. leci t3 to nie ma szans bys zrobil sie balon...tura nie ma nawet podjazdu do mety, jadlem ture kilka razy i wiecej tego nie rusze bo mija sie to z celem...chcesz budowac daj mete, trzymaj miske i reszte hormonow i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Metkę możesz dać iniekcyjną. Na płytki krwi , piracetam jest to leka na pamięć. Piracetam ,zmniejsza lepkość krwi, zwiększa przepływ przez naczynia w mózgu, bez działania rozszerzającego naczynia krwionośne, oraz upuszczać krew.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Dobra zmieniłem zdanie

PROP 100mg e2d
NPP e2d 100-150mg
Meta 30mg
T3 50mcg
1/4 armidex e2d

może być? W trakcie metki jakieś osłonki czy olać sprawę? w diecie mam olej lniany/orzechy/żółtka,warzywa,owoce,chyba po prostu po cyklu zarzuce 100tab heparagenu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu cyklu redukcyjnego - tren, prop, clen...

Następny temat

25tyg Enan solo czas na odblok

WHEY premium