SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z fbw na split?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 707

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

20

Waga

64

Wzrost

179

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

1,5 miesiąca

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ławka, drążek, sztanga, sztangielki

Dieta

jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

-

Zażywane suplementy

-

Ostatnio przerabiany plan

fbw 3xtydzień

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

rekordów nie robie ale podstawowe to mc 40kg, przysiady 30kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1411
Witam. Trenuję od lipca fbw 3 razy w tygodniu( z dniem przerwy między dniem treningowym). Niestety w związku z kontynuowaniem studiów w innym mieście nie mam czasu i dostępu do siłowni(trenuję w domu) prócz 3 dni pod rząd piątek-sobota-niedziela. W jaki sposób ten czas zagospodarować? Zastanawiałem się nad splitem ale nie wiem czy to dobry pomysł i nie wiem jak się za to zabrać oraz w jakich połączeniach ćwiczyć. Liczę na rady bardziej ode mnie doświadczonych forumowiczów. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
lepiej zapisac sie na silownie w miejscowosci ktorej sie uczysz i tam studiowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1411
mendriv
lepiej zapisac sie na silownie w miejscowosci ktorej sie uczysz i tam studiowac


wiem, że tak byłoby najprościej, ale z przyczyn finansowych oraz braku czasu w tygodniu(uczelnia,praca) pozostaje mi jedynie wariant piątek-sobota-niedziela w mojej miejscowości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
nie da rady treningu zrobic w weekend a potem caly czas sie regenerowac, zawsze mozesz cwiczyc z obciazeniem swojego ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1411
mendriv
nie da rady treningu zrobic w weekend a potem caly czas sie regenerowac, zawsze mozesz cwiczyc z obciazeniem swojego ciała


to co w takim razie mi radzi? ;) myślałem wcześniej o katowaniu danej partii i tygodniowym odpoczynku, ale skoro jest to niewłaściwe, to zostać przy fbw? ale wtedy będę miał tylko 2 dni treningowe (piątek-niedziela). w tygodniu nie będę miał dostępu do sprzętu. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
cwiczenia z obciazeniem wlasnego ciala, ale to w dziale trening w warunkach domowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1411
mendriv
cwiczenia z obciazeniem wlasnego ciala, ale to w dziale trening w warunkach domowych


a w weekend jechać dalej tym fbw w piątek i niedziele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
nie wtedy juz masz rozpiske na trening wlasnego ciala na caly tydzien i nie musisz na silce cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
Zrób 2 treningi w tygodniu FBW używając żelaza i 2 treningi używając własnego ciała

według mnie to sensowne rozwiązanie sprawy .

pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1411
ok, dzięki za pomoc, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Straszny ból w barkach !

Wiecej