SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przegotowana woda z kranu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1016
Witam,
jestem na redukcji, piję 6 litrów dziennie + 3 zielone herbaty, chciałem trochę zaoszczędzić na wodzie i wymyśliłem, że będę pił 2 butelki sklepowej i 2 butelki przegotowanej wody z dodatkiem soku z cytryny do smaku(pół cytryny na 1,5l). Raz taka butelka, raz taka. Wodę z kranu będę przepuszczał przez dzbanek filtrujący BRITA, a następnie gotował w czajniku. Czy nic mi po tym nie będzie? tzn po takich ilościach wody z kranu.

Pytam, bo mój ojciec od dziecka pił bardzo dużo wody ze studni i z czystej kranówy i teraz ma ogromne problemy z kamieniami, 2 razy w roku jeździ na 7 dni do szpitala na rozbijanie i czasem operacyjne usuwanie kamieni, do tego ciągle boleśnie mu to wyłazi z moczem. Wiem, że ja filtruję i gotuję, ale za wszelką cenę chcę tego uniknąć, więc proszę o radę:)

Zmieniony przez - vein w dniu 2012-05-25 12:41:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak gotujesz i filtrujesz będzie ok.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
~7l płynów dziennie, sporo pijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
bo im więcej tym lepsze odchudzanie!

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Tak u większości jest to dodatkiem do diety 900kcal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1016
spoko, dietę mam na 2300kcal;) wcześniej piłem 3,5l dziennie, ale od 10 dni wale po prawie 7l i może mi się zdaje, ale jakoś mam więcej powera;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
woda tania nie ma co oszczędzać .. już lepiej taką kupić za 0.49zł niż z kranu ..

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Jestem innego zdania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
Tania woda ma często mniej minerałów niż woda z kranu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7264
Ta woda, o której mówisz za 0.49zł to jest syf, mam lepszą w kranie
i są to dowody potwierdzone naukowo, przynajmniej w moim mieście

Znajoma robiła badania w laboratorium, które dowiodły, że najtańsza
woda z biedry zawiera więcej bakterii, niż woda z tutejszego(dosyć brudnego)
jeziora:)

"Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
to nieco bajka, bo gdyby tak było biedronka by nie mogła dopuścić produktu do sprzedaży.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu

Następny temat

Problem

WHEY premium