SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedwczesny wytrysk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
Mam problem, podczas stosunku mój pierwszy wytrysk pojawia się po ok minucie - dwóch. Potem mogę uprawiać seks jeszcze 2-3 razy i trwa on już 15-20 minut na każdy kolejny raz. Czy to normalne? Czy da się unormalizować to, aby pierwsze podejście było równie długie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Każdy facet inaczej z tym tematem ma. Osobiście nie widzę tutaj żadnego problemu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Skoro późnej możesz jeszcze kilka razy, to w czym problem? Gorzej by było, gdybyś już nie był w stanie wykonać kolejnych podejść, co ma dość często miejsce.

To, na co możesz zwrócić uwagę, to nastawienie psychiczne i rozluźnienie organizmu. Prawdopodobnie za bardzo się spinasz i jesteś jeszcze na tyle niedoświadczony, że nie potrafisz nad tym panować. W zasadzie jak wśród większości osób początkujących w tej materii (oczywiście o ile u Ciebie też tak jest). Zapewne partnerka również początkująca i jeszcze nie potraficie się zgrać. Postarajcie się może wprowadzić dłuższą grę wstępną.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
generalnie jeżeli po pierwszym strzale możesz przystąpić do kolejnych podejść to nie mażadnego problemu, natomiast jeżeli stanowi to dla Ciebie problem, to wymaga to pracy i zapewne też jest związane z nadmiernym podnieceniem, spinaniem się, myśleniem o tym - najczęściej tutaj wina to głowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
I jest to niewielki % który może wielokrotnie więc raczej to + niż minus

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 24
To normalne. Jest to początek Twojego życia erotycznego W bardzo wielu przypadkach młodzi mężczyźni cierpią na przedwczesny wytrysk. Polecam masturbację przed stosunkiem, stosowanie prezerwatyw przedłużających stosunek Jeśli wolicie robić to bez prezerwatyw to warto jest kupić sobie chusteczki Orgasm control
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
Jak się stosuje takie chusteczki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 461 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4565
Może kobitę trzeba zmienić na inną....



Zmieniony przez - Aaaarielkaaaa w dniu 2021-08-16 18:40:01

"Co za ponury absurd… Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?". XD
Boże, spraw, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...:D
Quod me nutrit me destruit ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Aaaarielkaaaa
Może kobitę trzeba zmienić na inną....

na brzydszą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 461 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4565
@DJ__DoDo- pewnie to zabrzmi niepoprawnie, i to zwłaszcza w ustach kobiety, ale ponoć niestety "przy jednej i tej samej dziurze to i kot zdechnie"...słyszałam, że po zmianie partnerki na inną takie "kłopoty" mijały jak ręką odjął. Ale w sumie co ja tam wiem, w nogach śpię.


Zmieniony przez - Aaaarielkaaaa w dniu 2021-08-17 09:30:11
1

"Co za ponury absurd… Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?". XD
Boże, spraw, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...:D
Quod me nutrit me destruit ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 24
Przed stosunkiem trzeba nasmarować penisa chusteczką. Chusteczka jest nasączona specjalnym płynem, który zmniejsza Twoje odczucia podczas stosunku. Znaczy się czujesz tak samo, ale masz o wiele większą kontrolę nad tym co robisz. Dzięki temu można stosunek przedłużyć o dobre kilkanaście minut.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem a trening siłowy

Następny temat

Operacja kolana, a codzienne funkcjonowanie

WHEY premium