SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningowka na pobudzenie przed silownia.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1176
Witam mam problem nie mam ochoty po przerwie chodzic na silownie i potrzebuje dobrej przedtreningowki zalezy mi glownie na pobudzeniu. Wczesniej bralem shockai byl bez rewelacji. Fajnie na mnie dzialal napalm w shocie ale nie chce go brac juz. Co poleciacie? ciezko znalezc srodki z geranium juz niestety. Ale zastanawialem sie nad 1.m.r co myslicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
game day, duże pobudzenie friction z vpx jak jeszcze znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699668
po przedtreningówce to Ty ochoty do ćwiczeń nie nabierzesz
jak po przerwie niech Ci się chodzić to znaczy że ten sport nei dla Ciebie,po przerwie to powinieneś aż rwać się do ciężarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1176
Nie wiem co jest grane wczesniej caly czas chodzilem i po wyjezdzie za granice jak wrocilem kupilem karnet i zero korby. Musze to zmienić dlatego chce przedtreningowke po shocku czasami bieglem na silownei bo nie moglem wytrzymac. Wiec prosze o godne propozycje. Moga byc z kreatyna bo dokupie jeszcze cm3 na spadki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 274
saw ;) dobra przedtreningówka.....polecam! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1176
Miałem próbke bez szału podobne do shocka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1176
Zalezy mi na dobrym wyj**aniu. Raz takie mialem po napalmie w shocie ale nastepne nie klepaly juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 274
mnie saw ładnie trzepał ;) dobra motywacja do treningu i mogłem ćwiczyć ponad godzine a siły dalej miałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 274
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 274
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja na zdrowe stawy !

Następny temat

Redukcja po pierwszej masie

WHEY premium