SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówki ranking 2021

temat działu:

Ranking suplementów i odżywek

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
ja tez bylem milo zaskoczony tym pre, bo dziala naprawde fajnie. z czystym sumieniem polecam

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1241
120zl za ten pre który poleciłeś i 20 dawek to trochę dużo. Nie wiem czy jestem podatny na stymulanty, po prostu nie działa to na mnie chyba, tak samo jak kofeina w tabletkach. Podwoiłem bo chciałem sprawdzić czy to uczucie pochodziło faktycznie z tej przedtreningówki. Po 3-4 treningu na tym nie czułem żadnego dyskomfortu. Wiec może to była kwestia, że próbowałem go po raz. pierwszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
cena dosc typowa jak na PRE z tym skladem, jasne, ze mozna kupic cos tanszego, ale czesto wychodzi wtedy, aby wrzucac po 2-3 porcja na raz, co cenowo wypada podobnie wtedy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TESLA Sports Nutrition Spark
Mieliscie moze kontakt z ta przedtreningowka ?
Ciezko mi znalesc jakies informacje o tej firmie a mam dojscie do puszki w fajnej cenie jednak wole zaczerpnac informacji bo moze ktos juz to stosowal.

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
jak masz w fajnej cenie to możesz spróbować, nie ma na etykiecie żadnych 'mozgotrzepów' , porcja 10g taki standard z tego 4g beta alaniny, troszke pomperów (2g) , sporo kofeiny 400mg , reszta to mniej lub bardziej odczuwalne substancje , zalezy czego oczekujesz jak solidnej pompy i odzywczych substancji dla organizmu to wybór dość przecietny, ale jak w miare zdrowego pobudzenia i dosc przyzwoitego dzialania to powinien Ci to ten produkt zapewnie, o ile oczywiscie sklad ma to samo co etykieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cena wyjsciowa za ten produkt to jakies 120-130 zl a znalazlem na ebay ostatnia puszke i poleci za 40 zl a ze uwielbiam testowac rozne firmy ;)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
400mg gmy troszke slabo, tym bardziej, ze lubi ona konkurowac w organizmie z arginina,.
jak lubisz tetsowac to tetsuj:)
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak oceniacie MusclePharm Assault ?

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
na mnie ten skład szału nie robi, porównaj sobie z chociażby podawanym tutaj pre workoutem od AN https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Pre_Workout_Pro_Series-opis36346.html , Assault jednak od lat ma już jakąś renomę wyrobioną, ale kiedyś był w innej wersji, z lepszym składem, potem zaczęli zmniejszać gramatury (obcinać pewnie też węgle w porcji), zmieniać sklad i pamietam jeszcze za czasów pracy w sklepie z suplami jak miałem z tym do czynienia codziennie i dziesiątki opinii, ze zbierał co raz gorsze opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecie moze ile kofeiny zawiera w sobie AMG ? Tam jest podane ze Matrix Energetyczny wynosi 8000mg ale nie napisali ile dokladnie jest samej kofeiny :-/ Bo takie polaczenie AMG + Spark powinno dac dobra pompe miesniowa i wyrwac z butow ;)
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy ranking 2021

Następny temat

Spalacze tłuszczu ranking - 2021

WHEY premium