SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka mocna pompujaca i pobudzajaca

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Dedicated Unstoppable albo NoxiPro chrome z dzialajacych bez gery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6770 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66738
Olympus Lab CONQ3R w wersji 20g porcja ładnie pompuje i pobudza

Bombshell to na jazde bez trzymanki
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Dzieki wszystkim za odp szczegolnie dwie ostatnie pogladałem skład itd przypadł mi do gustu "Dedicated Unstoppable" pogladałem opinie ktorych jest mało ze jest ok,myslicie ze to bd dobry wybór? skład sie zmieniał? bo niechciałbym trafic na słabsza wersje albo okrojona? jak ktos brał niech wyrazi opinie dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
W tzw mocniejszych suplach co jakiś czas moze dochodzić do zmian składów, często jak coś kopie w minimalnych dawkach to jest sygnał ze coś tam siedzi poza tym co jest wymienione w tabelce.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
dzieki za odp, a doradzi ktos kto stosował lub zerknie na skład czy warto kupic ten sumplement?
oczekujac dobrej pompy i pobudzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To wklej skład z jakim chcesz go kupić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
oto skład o ktorym zapewnia sprzedawca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
tak jak mowilem wyzej, unstoppable jest calkiem ok dla pre- bez gery johy i tych ostrych zabawek, pompy nie spodziewalbym sie ogromnej ale z tym ogolnie to kwestia mocno indywydualna, na mnie dziala np tylko agmatyna w tych sprawach i tylko to czuje naprawde fajnie
zobacz sobie jeszcze np gear pre shock tutaj np jest agma ale skupienie i pobudzenie bedzie mniejsze
polecam ci kupic sobie 1-2 probki i zobaczyc przed cala puszka
za 3zl jest shock, 7-8zl unstop za 4zl masz crosstrec pre-w bardzo podobne do pre-shocka
mozna tez np kupic agme osobno solo i mieszac z unstop / nox itd
opcji na rynku jest naprawde bardzo duzo wszystko zalezy od twojego portfela



Zmieniony przez - duckland w dniu 2016-01-10 14:26:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 122 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 797
optimum prre work-out jest dobry, ladnie mnie spompowal i pobudzil, zadnej cpalni itd, zjazow brak, jest prob ka w skklepie, ostatnio kupilem wszystkie probki ze sklepu by nie kupowac cslej puchy i ta wlasnie zrobila na mnie najwieksze wrazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
dzieki Panowie za podpowiedzi mysle ze sproboje Dedicated Unstoppable niema tych ostrych "zabawek" i zbiera dobre opinie dodam agmatyne jak bd słaba pompa dzieki za rade ;) znajde tansza agme niz z ostrovitu? moze byc mniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu

Następny temat

Psychodrine - co siedzi w środku? (Revange Nutrition)

WHEY premium