SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka - dobra pompa, mniejsza stymulacja, bez zjazdu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1716
Szukam fajnej przedtreningówki bez przesadnego zjazdu i ze słuszną zawartością AAKG i cytruliny (tak żebym nie musiał przyjmować dawki mającej 300 mg kofeiny żeby poczuć jakąkolwiek pompę/dokrwienie). Efekt stymulacyjny jest dla mnie kwestią drugorzędną, aczkolwiek tyrozyna i theanina mile widziana bo zawsze pomaga się skupić na treningu.

Jeśli chodzi o wartości to Iron Pump zdaje się mieć dobry skład, ale opinie są mieszane. Jak na razie testowałem tylko redweilera który miał ten problem, że żeby poczuć jakąkolwiek pompę, musiałem w siebie wsypywać dawkę mającą 300+mg kofeiny, a po takim treningu to tylko spać :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6261 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Rzeczywiście cena nie jest niska. Myślę, że taniej wyjdzie gdybyś sam sobie dobrał składniki: beta-alanina, cytrulina, kofeina i sypiesz czego ile chcesz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Jak testowałes tylko redweilera to obojętnie co kupisz będzie leosze .Możesz również kupić sobie osobno arginine cytruline kofeinę Beta alanine i zrobić swojego stacka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33052 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Lepiej będzie nakupić środków osobno i samemu sobie dozować według potrzeb, W sumie wychodzi taniej i na dłużej starcza .
Jak już wyżej Flex napisał - ja jeszcze dokąłdam sobie Tauryne i tyrozyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1716
Dzięki, sam właśnie nad tym myślałem, ale jednak wolałem spytać - a nuż ktoś zna coś co by akurat mi podpasywało bez zabawy w młodego chemika (czy raczej mieszacza :D )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
mozesz wybrać np https://sklep.sfd.pl/Ostrovit_PUMP_Pre-Workout_Formula_-opis31443.html tylko 200 mg kofeiny czy bez kofeiny https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Hero_Pump-opis35071.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Albo bierz HP albo pojedyczne substancje

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1716
georgu
Albo bierz HP albo pojedyczne substancje

Pewnie tak zrobię, chyba że są jeszcze jakieś inne przedtreningówki z fajnym składem - bo nie chciałbym wywalać kofeiny całkowicie, tylko mieć dobre proporcje, chociaż ten Hero Pump wygląda dobrze, brakuje tylko tyrozyny oprócz koffy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 176 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10002
Mnie najlepiej pompowal wlasnie iron pump, naprawde byla kozacka pompa na nim i koncentracja, pobudzenie mniejsze. Ogolnie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33052 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Ewentualnie 5g soli przed treningiem i szklanke soku ze świezych buraków :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6261 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
IHS Iron Pump ma bardzo dobrym skład, więc śmiało możesz spróbować. Ewentualnie właśnie ALLNUTRITION Hero Pump, do którego dodać możesz lekko pobudzającą guaranę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1716
Tak, ostatecznie chyba się zdecyduje na tego Iron Pumpa, jego jedyny widoczny minus to cena (prawie 5zł za porcje). Swoją drogą - myślałem że mamy trochę większy wybór na rynku przedtreningówek, a z tego co przeglądam to taktyka typu "dowal kofeiny, nie zauważą jak mało tam AAKG/Cytru" występuję w większości pre-workoutów, a już zwłaszcza tych budżetowych.


Zmieniony przez - Storfugl w dniu 2018-11-10 10:46:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witajcie, planuję kupić kreatynę i witaminy, czy to będzie ok?

Następny temat

Redukcja a kreatyna

WHEY premium