SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3651
Witam,
wiem, że pytań dotyczących suplementów przedtreningowych jest bardzo dużo, ale chciałem dobrać coś w sam raz dla mnie i dlatego zakładam ten wątek. Zamierzam kupić sobie jakiś suplement na większą pompę w trakcie treningu. Do tej pory przed ćwiczeniami nic nie brałem poza kreatyna z Vitalmaxa, ostatnio zacząłem też pić kawę i widzę, że dosyć mocno mnie pobudza (piję ją tylko przed treningami i gdy czuję, że nie mam siły, nie chcę, żeby organizm się zbyt szybko przyzwyczaił) więc pociągnę jeszcze jakiś czas na kawie a potem przyjdzie czas na coś innego/mocniejszego. W związku z tym mam pytanie jaki produkt wybrać? Z tego co czytałem, dobre opinie ma S.A.W i napalm więc myślę o jednym z nich. Chodzi mi o to, żeby nie brać czegoś zbyt mocnego ale stopniowo przechodzić od słabszych specyfików do mocniejszych. Moje dane:
Wiek 29
Staż ponad 4 lata
Waga 95 kg.
Poza tym mam jeszcze jedno pytanie do tych, którzy mają już doświadczenie z takimi suplementami. Czy po odstawieniu przedtreningówek (po jakimś dłuższym czasie ich stosowania) nie spada przypadkiem zapał do ćwiczeń?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
saw jest dobry na poczatek , ale tez mozesz sam skomponować taka przedtreningówke , beta alanina , arginina , kofeina, i bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
creatine+beta alanine activlabu, kofeina z 4+, dodatkowo możesz jakieś argi dorzucić (np. z sfd) i masz przedtreningówkę jak talala. Taniej, lepiej, mocniej moim zdaniem wszystko w sklepie sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3651
Podbiję temat, bo chyba nie ma sensu zakładać kolejnego. Kupiłem ostatecznie S.A.W i teraz mam pytanie. Czy przed treningiem brać ten specyfik wraz z kreatyną, czy z racji tego, że ma już ją w składzie brać tylko kreatynę po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
kreatyne po treningu, sawa przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3651
Bardzo dziękuję za szybką pomoc :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy - każda partia dwa razy w tygodniu

Następny temat

Za dużo masy. Pomocy :D

WHEY premium