SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedramię jak rozbudować. Pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 578 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9137
Witam panowie mam takie pytanko ćwiczę każdą partię raz w tygodniu
Klatka+Bic
Plecy+Tric
Barki+Szrugsy
Nogi+Łydki

w stosunku do całego ciała przedramię jest bardzo małę, nic nie rośnię

Jakie ćwiczenia,ile serii i ile razy w tygodniu można ćwiczyć tę partię ??
Dodam,że z reszty ciała jestem zadowolony
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 578 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9137
halo pomoże ktoś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 540 Napisanych postów 21399 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141178
Jeśli mogę coś podpowiedzieć to ten triceps dałbym do barków jednak a plecy ćwiczył same. Wrzuć 2 ćwiczenia na przedramie po bicepsie np. nawijanie ciężarku i uginanie nadgarstków nachwytem po 2 serie po 10 powtórzeń i obserwuj, nie potrzeba mu wiele bo pracuje przy każdym innym ćwiczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wiem że pracuje przy każdym ćwiczeniu ale niestety się nie rozwija nie rośnie :/ biceps tricpes i reszta ciała okej a przedramię małe jak cholera co zrobić ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
pomoże ktoś na tym forum ?? Od jutra chciałbym ćwiczyć przedramię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47591
Jeśli masz cienkie kości i wąskie nadgarstki to zawsze będziesz miał problem z rozwinięciem przedramion. Skup się na ciężkich wiosłach, ciągach, uginaniach to wtedy przedramię powinno ruszyć. W moim przypadku tak było z kapturami, przestałem je ćwiczyć - ruszyły :)

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan trenigowy ABA

Następny temat

Powrót do treningów po 2 latach- pomoc

FuckBaton