SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed treningówki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
a NT ktos stosowal? albo mri black powder? jak nie to moze nowe meso bo stare pamietam ze kopalo dobrze jak na tamte czasy i ten napalm pre-contest to to samo co stary?

Zmieniony przez - konamb w dniu 2013-01-14 23:16:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
BP swego czasu byl ok, ja stosowalem NT slaby

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3980
Ja to czesto czytalem ze Vpx - NO Shotgun MHF-1 jest bardzo bardzo dobra przedtreningowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
Będe mial no x -plode 2.0,rózne sa opinie,nie mozna mówic ze jest cienki,na jednego działa to na drugiego cos innego.miałem chyba 4 przedtreningowki,w tym nitrobolon mozna powiedziec wszystko mnie klepało tylko zalezy od ilosci,jednego trzeba było dac mniej a innego wiecej zeby konkretnie poczuc,na xploda tez nie bede nazekał pewnie.Zreszta ja mam pompe nawet bez pspomagaczy,dokładnie zrobic trening(podstawa),a suple(stacki) dodatkowo psychicznie cie bodbudowują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
TomQ-MAG
BP swego czasu byl ok, ja stosowalem NT slaby


a co bys polecil bo kiedys takiego wyboru nie bylo jak dzisiaj a nie bralem sporo zadnych przed treningowek i nie wiem co teraz na topie przegladalem wasze tessty ale metlik mi sie robi w glowie tyle tam tego jest


kinek ja umiem trenowac tylko jak mam czuc sie jakbym nic nie bral to po co mam cos brac? kiedys bralem no xploda pierwszego to działał ok

Zmieniony przez - konamb w dniu 2013-01-15 09:52:51
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
takie porady to se wsadz w dupe ;) jakbym chcial efke to bym ja wzial pytam sie o przed treningowke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
Ja trenuje i sie czuje jakbym cos brał,,podstawa jest zarcie ,jak to mówi koksu STEKI(stejki),duzo miecha(krowy)krowy nie świni,wtedy jesy energia.mnie shock therapy tez klepał dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
zerknij na nasze testy ostatnie
https://www.sfd.pl/ZBIÓR_TEMATÓW_TESTOWYCH_DZIAŁU_SUPLE.-t905925.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
Miałem napisać co do No-xplode 2.0 takze:

Energia i wytrzymałość-jest super,skupienie(nie jestem rozkojazony,jak to czasem bywa)tez ok,ale gdzie ta pompa?dzisiejsza pompa była taka jak na kazdym treniningu bez xplode,wziołem 22g, bede kombinował z dawka poprostu,moze nastepny trening bedzie lepszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc :) jak brać? kiedy? ile?

Następny temat

Kreatyna a kawa

WHEY premium