SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed snem lepsza odżywka czy tuńczyk?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Wy mi tutaj co wolicie a ja pytam co lepsze, nie w smaku, ale co będzie lepsze dla organizmu i mięśni :) Bo z tego co pamiętam to ma być wolnoprzyswajalne żeby organizm całą noc się mógł tym białkeim "delektować"...
Dlatego która potrawa bądź odżywka będzie lepsza?
Za porządne odpowiedzi będą sogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
wolnowchłanialne białko to kazeina z twarogu lub albumina z jajek.
tuńczyk już nie ma takiego.
jak dodasz do tego twarógu lub jaj jeszcze tłuszczu, to jeszcze bardziej spowolni on wchłanianie białka. czyli tak zrób

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1969
Czasami jak mi sie zle dzien pouklada, to ostrowie zamiast jakis czas po treningu pije przed snem. Wtedy dodaje lyzeczke oliwy z oliwek. To ma swoje zalety:prawie nie widac/nie ma piany, jakos mi latwiej wchodzi ten "drink" no i tez slyszalem, ze spozycie bialka z tluszczem spowalnie proces wchlaniania go do organizmu...
Wiec jesli juz nie masz specjalnego bialka na noc, albo nie chce Ci sie jesc twarogu to do tego tunczyka walnij sobie jakies warzywka i dodaj oliwy z oliwek(inny smak, zdrowe zrodlo potrzebnego tluszczu, wolne wchlanianie bialka)
Taka moja opinia, pzdr

"Zero uwag - 3 setki - Hayabusa"
"W kaskach nas dwoch, budzik na dwustu, witaj w krainie glupcow. Na polu nawierzchni rzadza milimetry..."
"Za nami policja, my zwiekszamy dystans, bo nie zatrzyma nic nas w drodze do raju..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
No i jak chcecie to potraficie ;) Sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Albumina z jajek trawi się do 3h, więc jeżeli chcemy białko wolnowchłanialne to jemy twaróg

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1969
dzieki za soga

"Zero uwag - 3 setki - Hayabusa"
"W kaskach nas dwoch, budzik na dwustu, witaj w krainie glupcow. Na polu nawierzchni rzadza milimetry..."
"Za nami policja, my zwiekszamy dystans, bo nie zatrzyma nic nas w drodze do raju..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand Energized + Nitrobolon 2 + 100% Whey Protein

Następny temat

Co myslicie na temat batonow??

WHEY premium