SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed sezonem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Uprawiam futbol amerykański. Tydzień przed końcem lutego kończę 6 tygodniowy cykl na zwiększenie masy mięśniowej. Przez cały marzec + połowia kwietnia chcę popracować nad wytrzymałością i dynamiką + bieganie. Kiedy zacznę sezon nie będzie mowy o reweacyjnych cylach tylko wyłącznie siłownia jako podtrzymanie 2-3 razy w tygodniu.

Od nowego cyklu będę miał 3 treningu futbolowe w tygodniu + bieganie 2-3 razy w tygodniu i siłownia 3 razy w tygodniu w dni z treningami futbolowymi jakiś FBW wrzucę. Chciałbym zrzucić trochę wagi teraz przed sezonem bo w trakcie będzie ciężko. t

Dużo tego będzie do tego pracuję fizycznie 3 razy w tygodniu. Dieta będzie więc na ujemnym bilansie. Co do odżywek to myślałem że na pewno bcaa, ewentualnie białko ale chcę akurat węgle itp dostarczać wyłącznie z żywności naturalnej. Co byście polecili jeszcze do tego cena nie gra roli celem jest redukcja pod kątem biegania.

Aktualnie biorę mono. animal stak, shotgun, , shotgun, beta alanina, bcaa,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Miałeś jakiś kontakt ze spalaczami? Jeśli tak to jaki?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Nie miałem żadnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
Na jakiej pozycji grasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Spróbuj scorch'a z man.

Działa jak należy, a w głowie nie miesza, do tego kofeina w kaps. przed treningowo na pobudzenie i będzie dobrze.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Linebacker

Do tego bcaa dam i powinoo starczyć ?;]

Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2011-02-03 18:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tak.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
Jak już będziesz wchodził w sezon to na siłowni na nogi skup się na ćwiczeniach eksplozywnych nie fbw. Nie wiem jakie masz treningi w klubie i jakie ćwiczenia szybkościowe i interwały na nich robisz ale wybieganie 2-3 w tyg to nie ma sensu. Jeśli na treningach masz tylko gierki i technike to wtedy interwały (nie długie wybiegania) robisz samemu. Do siłowni dorzuć wieloskoki i całą dynamike, wiem z doświadczenia, że tego na treningach robi się za mało albo prawie wogle a na tym głównie opiera się ta gra.

Z supli scorch bcaa OK. W czasie sezonu bym dorzucił kreatyne 2-3 g codziennie. No i białko gainer węgle jako uzupełnienie diety. Przed siłownią arginine, przed biegowymi bez argininy, ale np. po Purple Wraath bardzo przyjemnie robi się wszelkie sprinty i ogólnie bieganie.

pzdr.


Zmieniony przez - ergoprox w dniu 2011-02-03 19:10:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitamin Multiple Sport + BIOGENIX CARB + Z-force ZMA + WPC + Kreatyna

Następny temat

Na początek...

WHEY premium