SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prz3jście z arimidexu na symex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
Witam mam pytanie czysto teoretyczne ..nie dotyczące żadnej konkretnej osoby

Czy jeśli np dana osoba zbiła estro za pomocą arimidexu powiedzmy do widełek to czy może teraz przejść na symex i poziom estro powinien zostać w widelkach np do konca cyklu? Czy vos zle rozumię ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
Tak może i wcale nie oznacza ze musi cały czas go ładować . Trzeba kontrolować i reagować w razie problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Mentor KRJ
Witam mam pytanie czysto teoretyczne ..nie dotyczące żadnej konkretnej osoby

Czy jeśli np dana osoba zbiła estro za pomocą arimidexu powiedzmy do widełek to czy może teraz przejść na symex i poziom estro powinien zostać w widelkach np do konca cyklu? Czy vos zle rozumię ???


Pytanie jest na maxa z doopy! Starasz sie kogos prowadzic??? Moj przelicznik jest taki ze 1/ 4 ari rowna sie 0,5 exe. Pisze o tabletce nie mg!

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
kwesta dobrania po prostu dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
Nie nikogo nie staram sie prowadzic.. po prostu zastanawiam sie czy symex.jako bloker zablokuje estro na danym poziomie.w przeciwienstwie donarimidexu ktore moze je zjechac do zera
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
Symex tez może zjechać do zera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
a czemu symex nie moze zjechac do zera ze tak zapytam ?

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja miałem taka sytuacje ze przeszedłem z ari na symex i biorąc jedna tabsa symexu dziennie gdzie na ari miałem estro w granicach 30 to po przejściu na symex miałem odbicie do 160 w przeciągu 5 dni. Wysyfilo mi twarz niesamowicie i czulem strasznie .
Dlatego s mojego doświadczenia przechodząc to jeśli lecisz długo na teściu to stosując już symex jednocześnie dałbym minimalnie ari bo ari to zblokowali i zamaskowalo a synex znów zabija aromatami a jak z nią się upora to wtedy sięga po e2.
Przynajmniej ja tak wnioskuje po moich obserwacjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przeszedłem z ari na symex i biorąc jedna tabletke symexu dziennie (orginal apteka)gdzie na ari miałem estro w granicach 30 , wybiło mi estrogen do 160 w przeciągu 5 dni. Wysyfilo mi twarz niesamowicie i czulem strasznie .
Podejrzewam ze ari gdy straciło się z krwiobiegu to puściło cały estrogen a symex nie dawał sobie z nim rady i dlatego tak to odbiło.
Dlatego z mojego doświadczenia przechodząc z ari na symex to jeśli lecisz długo na teściu i stosując już symex a odchodząc od ari to moim zdaniem jednocześnie dałbym minimalnie ari bo ari będzie powoli opuszczało ten nagromadzony i zamaskowany estrogen ibsynex synex bo ten znów zabija aromataze a jak z nią się upora to wtedy sięga po e2.
Przynajmniej ja tak wnioskuje po moich obserwacjach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test prop + tura

Wiecej