SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pryszcze na twarzy, klatce piersiowej i nogach...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
Witam, mam już dość tych zasranych maści i dermatologów którzy nie chcą przepisać nic w tabletkach tylko przyłazić i płacić za wizyty... mam 18 lat i wstrętne pryszcze... moja mama miała to samo i po przepisaniu jej tritenexu czy jakoś tak wszystko znikneło i nic nie wychodzi po odstawieniu, skoro to moja mama to na pewno mam to samo ale pani dermatolog jest chyba upośledzona i przepisała mi jakieś głupie maści które nic nie dają tylko mnie denerwują bo spać nie mogę normalnie z tłustą mordą, pościel brudzę ehh... Jakie są leki doustne na te pryszcze? mogę mieć każdy lek na receptę więc proszę o coś skutecznego i bezpiecznego wraz z dawkowaniem. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
IZOTEK !!! Tyle razy był wałkowany ten temat.Lepszego środka nie znam.Ja jestem zadowolony zostają blizny podskorne przebarwienia ale pomalutku schodzi mam jeszcze 1,5 miesiac kuracji IZO ale jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
tylko że na tak drogi preparat mnie nie stać, poza tym to jest chyba ostateczność a ja chcę coś lżejszego w tabletkach a nie jakieś zryte maści...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
tematów o tej tematyce fulll.
cudów się nie spodziewaj.
ja bym na Twoim miejscu zmieniła dermatologa.
jets po to żeby cię leczyć powiedz mu o co Ci konkretnei chodzi tak jak napisałes to tutaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
WItam wiem ze to dosc stary post ale poprostu mam wielka prosbe ;(
mam pryszcze ale nie sa zwykle po prostu gigantyczne !! i mi sie robia wokol nosa. Zanim bylem u dermatologa to stosowalem rozne masci : Mupirox oraz tormentiol (tormentiol bardziej mi pomogl ale juz sie nie sprawdza :( ) . Jak mi juz nic nie pomagalo to poszedlem do dermatologa i polecil mi masc lecz ona wysusza pryszcza stopniowo i dziala przeciwbakteryjnie :/ stosuje go od tygodnia i szczerze mowiac niewiele pomogl ale sadze ze po miesiacu bedzie niewielka zmiana :( czy macie jakies sprawdzone sposoby ??? w razie czego moge foty wstawic..
1

>>>>> Silence <<<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 pytania o hgh

Następny temat

szczękościsk

WHEY premium