SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pryszcze na klacie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Witam mam od roku pryszcze na klatce piersiowej (wodniste i biale) do wakacji trwał ten problem aż się spaliłem na słoncu to pryszcze nagle znikły i po ok.3 miechach pojawiły się nowe na klacie i opanowały też lewy bark (na prawym 0 pryszczy) co polecacie?
Jakis preparat? czy po prostu na solarium isc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
ja używam Acnefan , to jest maść którą można kupić w aptece za 10 zł . Mi pomaga .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
nie idz na solarium bo pogorszysz sprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
Idz do dermatologa przepisze Ci maść i antybiotyki... Podleczy Cie antbiotykami( On Ci powie jak długo) a pózniej kosmetyczka i czyszczenie :)

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Kazik? nie bardzo rozumie dlaczego pogorszę sprawę? jak w wakacje się opalilem to na 3 miechy ten problem znikł i 0 pryszczy miałem:P ? to różnica solarium vs naturalne słonce?
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam taką samą sprawe jak ty , ja tego nie ruszam i sie goi ladnie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Niby jak się opale czytałem to potem pryszcze wyskocza pózniej ale większe będą ;/ nierozumie jak ja sie spaliłem to klata była czysta od syfow przez ok 3miechy? Może to zależy od człowieka? jak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
pryszcze zostały przysuszone, skóra przez promienie słoneczne stała się twrdsza, przez co syfy nie mogły się przebić. gdy skóra wróciła do swojej poprezdniej formy wsyzstkie pryszcze musiały się przedostać w końcu stąd ich wysyp. jest to jeden WIELKI OBALANT setki razy na forum mit- iż słońce wypala i pomaga w takich przypadkach. skoro jest och dużo poleciłabym pójście do dermatologa, gdtyż większość środków dostępnych bez recepty, są na male ilości wyprysków ...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podwyższone AST

Następny temat

wada podstawy do oceny czy jest az tak zle

Wiecej