SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proteo system & dieta, Kilka pytań

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Wiek : za 2 miechy 15
Waga: 58-60
Wzrost : 180
Cel : Masa4Life :D
Staż : <0
Aktywność : piłka nożna w klubie(przerwa) siatkówka na zajęciach pozaszkolnych czasem rowerek.

Witajcie domatorzy! :D Do waszego grona chce dołączyć kolejny zapaleniec ;)
Tak jak w powyższych informacjach zostało napisane możecie się domyślić, iż jestem (nie)typowym nastolatkiem który marzy o wyglądzie superbohatera.
Moje zapotrzebowanie to około 3k kcal. z którymi mam problem, ponieważ ciężko jest mi je dostarczyć a co dopiero podbić do masowania. Czy w moim wieku nie zaszkodzi mi carbo czy coś w tym stylu? Być może wasza opinia pomoże przekonać mi rodziców.
Trening rozpoczynam Po nowym roku, aby łatwiej było mi prowadzić dziennik.
Zamierzam ćwiczyć planem treningowym O.Lafaya ( w necie doszukałem się info, że plan jest skuteczny i bardzo dobry na początek przygody z budowaniem masy mięśniowej)
Proszę Was o kilka rad na temat treningu i diety dla młodzieniaszka :D

Dorzucę kilka znanych mi wymiarów :
Klata : 88
Barki : 90<
Biceps : około 30
Przedramię : 26
Udo : 48
Łydki : mniej więcej 30

Z góry dzięki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Lafay może być na początek
a co do odpowiedniej diety to musiałbyś zajrzeć do działu "odżywianie".
W dziennikach treningowych są też osoby które dostarczają spore ilości kalorii, podpatrz jak oni to robią

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-12-22 13:07:19

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak jeszcze spytam : przy systematycznym treningu i porządnej diecie, dało by radę w rok tak z 10 kg nabić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening-odbudowa formy

Następny temat

Brak efektów - prośba o pomoc

WHEY premium