SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proteinka bez laktozy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 86

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 121 dni Przeczytanych tematów 32
Jakie możecie polecić białeczko serwatkowe 80 bez laktozy? Iso whey zero Biotech jest OK, ale drogo wychodzi. Jest jakaś alternatywa?

Jeszcze widzę WHEY GOLD STANDARD ma laktazę więc też powinno być ok, ale cenowo podobnie jak biotech..

Zmieniony przez - lambaja w dniu 2020-01-17 16:22:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6869 Napisanych postów 76473 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 639797
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8338 Napisanych postów 150426 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1189523
Jak wyżej kolega Flex napisał sam testowałem te produkty które podał w linku który możesz sobie zobaczyć jak i również dałem do spróbowania osobie która jest wręcz wyczulona na punkcie laktozy i było całkiem okej Nie skarżyła się ona na jakieś dodatkowe problemy z układem trawiennym nie było żadnych gazów wzdęć czy też luźnego stolca Także śmiało można wypróbować taką opcję No i jak zauważysz cena jest też dość przystępna Dlatego myślę że możesz sobie takie białeczko kupić i i zdać relację jak działa na ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 121053 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1400787
Na bitecha sporo osób narzekało ostatnio, mozesz wybeać w/w lub celować w izolaty.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2020-01-18 14:58:42

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko odżywka

Whey vit