SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165810

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1711
chiałem tylko napisać że mam w domu 3 paczki tego białka i nie mam zamiaru nic odsyłać. białko kosztuje gówniane pieniądze więc szczątkowe ilości sojowego w ogóle mi nie przeszkadza . a do tych co sie podniecają zwrotem to sądze że tak bardzo chcą wymienić bo liczą że w zamian dostaną wypasione białko , a jak sie dowiedzą że prawdopodobnie trzeba będzie jeszcze dopłacić do swojego wymarzoego białka to zostaną przy econo heheheh. typowa polska mętalność - na krzywy ryj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
prześlij na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
"W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, iż każdy kto posiada produkt SFD WPC Protein Econo 80 może go zwrócić lub wymienić na inny produkt marki SFD na koszt SFD S.A. Wymianie oraz zwrotowi podlegają produkty zamknięte jak i otwarte (częściowo skonsumowane) .

Do spraw związanych z zwrotem lub wymianą zostaje oddelegowany nasz pracownik :

Daniel Wąchała
[email protected]
77 403 08 64
"


według tego oświadczenia nie ma znaczenia gdzie zostało zakupione Econo. Nie ma żadnego info że towar jedynie zakupiony przez neta w sklepie sfd. Wynika z tego tez ze można wymienic na dowolny inny produkt z serii sfd :) Wiec teoretycznie maja pake Ekono wymieniam np na pure power hehe. Czuje ze zaraz będa korety ze wymiana w zakresie cenowym będzie, zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
dlatego z ciekawsci dobijam sie o uscislenie.. :D ... mimo ,ze mnie to nei dotyczy )

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1711
czyli nie myliłem sie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
no bankowo jak by byla wymiana 1/1 to by wielu zerwalo dupy :D ... ale noizex ... nie pisz jakbys mnie mial zbic za posta ^^ hehe

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1711
spoko chodziło mi o to że prawie każdy od razu zaczoł tak myśleć ;] ale to fajnie że rodacy kombinują hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
ja tylko zrobiłem mała analizę oświadczenia. Dla mnie to obojętne jak to naprawdę będzie z tą wymiana bo mnie to nie dotyczy, zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Co z badaniami reszty odzywek?

Co z Abnexen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
Oczekujemy na oficjalne wyniki podmiotu wprowadzającego MONK. SFD nie zlecało oficjalnych badań tych produktów. Nie ukrywam, że czekamy też na wyniki użytkowników sfd bo z tego co wiemy kilka osób miało to prywatnie badać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium