SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze pomoc!, krzywa klatka piersiowa!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
ciąży mi to bardzo. chciałbym wyglądać normalnie. a naprzykład, gdybym chciał iść do takiego wojska czy gdzies?, tam nie da się ukryć takiego czegoś, a napewno będzie to wyśmiewane. wystarczy jak czasami w domu słysze przygrywki brata na ten temat; / nawet nie wiecie jak słabo z tym życ. np jak bede mial dziewczyne, to ciekawe czy mnie nie rzuci gdy sie dowie o takim czymś, i jak jej to powiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
a jak chodzi o sterydy, to taka mała dawka, aby tylko to zasłoniła, można tak? nie chodzi mi o dawki ktore by mnie zabily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Nie bierze sie za sterydy bo bez diety i treningu i tak Ci nic nie dadza.
Idz do lekarza, przez internet nikt Ci nic nie powie.
A co do dziewczyny to nie skomentuje =)
Jak bedziesz dla niej taki jak powinienes to nawet nie zwroci uwagi.
Jak zaczynalem byc z moja, bylem suchy jak patyk i ogolnie raczej nieciekawy, teraz jak cwicze i costam rosne to Ona mowi zebym juz dal spokoj bo laski beda lecialy ^_^

Zmieniony przez - Pepin90 w dniu 2008-10-30 21:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
nawet nie wiecie jak to mnie denrwuje gdy sobie o tym przypomnę. a przecież trenuje tkd. wiec treningi mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185
Wiem na czym polega Twój problem... mój kuzyn "miał" to samo.
zaczęło się kiedy zesłabł w busie, pogotowie go do szpitala zabrało. Leżał pod kroplówkami za 2 tygodnie i nic nie jadł. Kiedy wyszedł ze szpitala był lżejszy o 5 kg i taki jakiś wychudzony. Co najważniejsze to kuzyn miał klatę dosyć rozbudowaną a przez tą "pierd****ą" jak on to mówi kroplówkę to klata zniknęła i powstała taka jakaś "kurza" klata. Kumple sie śmiali-- to rzecz jasna. Przez pół roku chodził po lekarzach, ortopedach i chj. Zaczął jeść dość syto ryż, tuńczyk, sery, banany, piersi z kurczaka, jogurty itp. i gainery pił(7posiłków na dzień co 2 godziny). Kuzyn przybrał na masie i klata sie poprawiła w ciągu 4 miesięcy. Troszkę w domu ćwiczył podnosił na klatkę (chyba 20 kg)no i tak się bawił.

Czy info się przyda nie wiem jak ocenisz. Rozumiem i pozdrawiam
W każdym razie powodzenia życzę...

P o z d r a w i a m

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 968
Witam,mam lekko wypukłą klatkę,troche o tym czytałem ale nie mogę znalezc w necie ćwiczeń korygujących jak ktos zna jakieś lub mógłby podać link do jakiejś stronki byłbym wdzieczny (dodam że mam 15 lat i zauważyłem to dopiero gdy zaczołem trenować i przeglądać się w lustrze xD,nie wygląda to aż tak żle,obuduje się mięśniami i bedzię ok,ale jeśli mogę temu jakoś zapobiegać to wolę zacząć od razu)

Z góry dzieki za odpowiedz

Zmieniony przez - Rocky700 w dniu 2009-11-22 16:39:34

Top Gear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

alko

Następny temat

bolący bark

WHEY premium