SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o wskazówki

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 341
Witam. Z początku podam kilka informacji.

Mam 17 lat i mierzę 190 cm wzrostu. Moja Waga to 70 kg. Posiadam wrodzoną wadę serca (stenoza aortalna).

Jezeli chodzi o sam wysilek fizyczny,jeden lekarz mówi mi ze moge normalnie ćwiczyc,drugi że raczej nie. Od małego prowadze aktywny tryb życia i nie mam problemów z sportem. Zawsze mialem najlepsze czasy w biegach,w sportach drużynowcyh czesto zostawałem wyrózniany i zabierany na turnieje. Wiadomo jak to w szkole,nie jest to super wyczyn ale w skrócie mowiąc nie jestem drewnem

Chiciałbym się was zapytac:
1. Czy przy mojej wadzie totalnie nie wchodzą w gre wspomagacze typu carbo/kreatyna?
2.Jeżeli nie jestem profesjonalnym sportowcem a moj dzień sklada sie z szkoły do 15,i po niej dopiero amatorskie ćwiczenia/granie na hali lub boisku w piłke oraz biegi przed kolacja to jak ma wygladac mój plan ćwiczeń?(chciałbym nabrać troche masy ale też utrzymać dobrą kondycję)
3. Po jakim czasie i jak mam sprawdzać czy plan treningowy daje mi rezultaty?
4.Prosze o nie zignorowanie mojego tematu . Wracając do wady serca nigdy nie mialem z nią problemow pomimo tego ze moj wysilek często przerasta ten,który posiadają osoby calkowicie zdrowe z mojego otoczenia

Pozdrawiam i prosze o szybką oraz przemyślaną wypowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 794
warto skonsultowac sie z lekarzem sportowym
1. kreatyna zawsze jest skuteczna i nikomu nie powinna zaszkodzic w odpowiednich dawkach
2. plan treningowy zalezy od Ciebie, 3x w tygodniu silownia przeplatana innymi aktywnosciami
3. czy trening daje rezultaty to sie czuje, odpowiednio dobrane cwiczenia i ciezary i po pary tygodniach widac czy jestes silniejszy i wiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 341
jezeli kretyna jest dobrze stosowana to nie ma tzw.skutków ubocznych? wiem że podnosi lekko ciśnienie,a co na temat carbo?

dzieki za odpowiedź i czekam na sugestie od innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4120
Carbo to ww proste (szybko wchłanialne) stosowane po cięzkim treningu siłowym/aerobowym. Myślę ze nie zaszkodzi, ale zamiast carbo możesz np. zjeść banana lub posiłęk bogaty w ww proste, który też dobrze się sprawdzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jasne dzieki bardzo ze jeszcze jedna osoba dodała cos od siebie. czekam na dalsze podpowiedzi

apropo carbo,na co moge liczyć z strony tego produktu oprócz dawki energi?? myślalem żeby zakupić carbo+ proteiny. To dobry pomysł? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3977
a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3977
carbo i bialko jako uzupelnienie diety jesli brakuje ktorejs z wartosci odzywczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a jeżeli chce nabrać masy?

bo carbo chyba zagwarantuje mi tylko dawke energi,nie przyniesie wiekszego rozrostu.

Jeżeli chce nabrac troche masy to jaka kombinacje mi polecacie?
Nie chce za bardzo szaleć z suplementami bo troche mnie ogranicza ten uszczerbek z zdrowiem. Carbo i proteiny(wiadomo wraz z ciaglymi ćwiczeniami silowymi) chyba nie dadzą mi duzych efektów przyrostu masy.

czekam na wskazówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
do poprzedniej wypowiedzi dodam jeszcze ::
zaproponowano mi taki zestaw :kreatyna,gainer,carbo
czy to dobre zestawienie i przy wspomnianej stenozie bedzie wszystko ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeśli rozmiar ma dla Ciebie znaczenie – to mamy dobrą wiadomość!

Następny temat

Ćwiczenia przygotowujące do zwisu

Wheya