SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ulozenie planu treningowego na rzezbe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 708
Czytalem faq , ale z tego co sie doczytalem to po ile serii trzeba robic, ze trzeba poprzedzic rozgrzewka itp , ale chcialbym sie dowiedziec jakie cwiczenia mam robic na rzezbe ? Chodzi mi tylko o rzezbe klatki , bic , tric , ramiona ( nogi , brzuch , plecy nie ;p , chyba ze same sie uksztaltuja przy okazji ;p ) jak to potrzebne to moj wzrost to 183 cm , waga 67 kg ,

Zmieniony przez - juterso w dniu 2007-06-08 23:38:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3323
Kolego tego nikt nie zrobi za Ciebie;) wszystko znajduje się w postach podwieszonych i naprawde bez problemu mozna ułozyć plan treningowy wzorując sie na nich. Powodzenia

Shit happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 708
No tak zapomnialem tylko dopisac , ze moj staz wynosi zero dni , czyli zaczynam od nowa , a tam z tego co widze sa podwieszone dwie grupy cwiczen na rzezbe , grupa A wynosi minimum 6 miechow , chyba ze moge sobie je cwiczyc bez zadnego stazu ;], a moze polecasz inaczej mi wogule inaczej to rozplanowac ?: >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3323
czyli rozumiem ze jesteś początkujący i dopiero zaczynasz ćwiczyc? i chcesz wykonywać cwiczenia tylko na klate? nie wiem jaki jest tego sens nawet jak wytrenujesz sobie klate to sylwetka bedzie feee bo będą straszne dysproporcje. A więc jaki jest cel twoich treningów? masa? siła? odchudzanie?

Shit happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Jesli zaczynasz przygode z silownia, to ostatnia rzecza od ktorej powinienes zaczac jest rzezba szczegolnie jesli baczyc na twoja mase. Na poczatek to wogole ACT

Zmieniony przez - malysz666 w dniu 2007-06-08 23:51:47

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3323
No tak pomylilem topicki:) j/w jesli dopiero zaczynasz musisz zbudować troche masy bo nie masz co redukować. Zacznij od treningu obwodowego wszystko znajdziesz w postach podwieszonych.

Shit happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 708
Tylko , ze wzrost i waga nie zawsze oddaja dokladna sylwetke , tak jest w moim przypadku , brzuch zwisniety troche jest ( nie , ze zaraz mi sadlo wielkie wisi ale lekkie sadlo wisi :/ ) , na klacie tez troszke fatu jest ,wiec czy ja wiem czy mi trzeba wiecej masy ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozciaganie -dobre czy zle?

Następny temat

Mam pytanie do doświadczonych ludzi

Wiecej