SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o rade ;D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
Witam, już od dłuższego czasu przeglądam fora, czytam i próbuje rożnych nowych metod na odchudzanie. Na razie nic szczególnego mi z tego nie wychodzi i tu zadaje swoje pytanie. Co według was jest lepsze? Trening HIIT czy zwykłe aeroby? Dodam ze moja waga to 97 kg 182 cm wzrostu i wiek 18 lat. do czynienia z siłownia mam juz od około roku i wiem ze rosne ale tego nie widac lecz chce to zmienic.na silownie chodze 5 razy tygodniowo
poniedzialek klatka
wtorek biceps triceps
sroda barki
czwartek plecy nogi
piatek taka ogolno rozwojowka wszystko po trochu.
Poprosze o jakies rady i tez odpowiedz czy taki trening siłowy jest dobry.
jeszcze dodam ze z moim zdrowiem wszystko okej wiec HIIT nie bedzie problemem. Czy polaczenie treningu HIIT i silowni 5 x tygodniowo jest dobrym wyjsciem ?
z góry dziekuje za odpowiedz

Devlish

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Najlepza na odchudzanie jest... DIETA. Trening siłowy nie wiadomo czy dobry bo nie piszesz co robisz na tych sesjach. Ogarnij to i wypisz. Poczytaj jeszcze o podstawach układania treningu. Moja sugestia - jeśli już decydujesz sie na split to ćwicz duze partie z małymi lub partie przeciwstawne do siebie tj. bic - tric , plecy - klata. To wtój pierwszy split ? Jakim planem wcześniej ćwiczyłes?


Zmieniony przez - Darrak w dniu 2010-05-12 16:52:34

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
Moj trening na silwoni jest za kazdym razem inny staram sie wciskac inne cwiczenia w jednym tygodniu robie klatke na sztandze prostej w poziomie na nastepny robie sztangietkami a jeszcze pozniej na atlasie wiec różnicuje cwiczenia nie mam dokladnie idealnie okreslonego planu treningowego

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Dlatego wyglądasz tak jak wyglądasz. Do tego pewnie nie masz też diety. Zacznij od podstaw. Poczytaj, wróc za jakiś czas i wklej posta z efektami - ułożoną dietą, normalnym treningiem.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
pozatym 5x w tygodniu to za dużo , 3 max 4

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
Wiec postaram sie ustawic 3 treningi tygodniowo ale interesuje mnie to czy lepsze bedzie trening HIIT czy aeroby ?HIIT 10-15 min interwałowego treningu 20 sek sprint (w miare mozliwosci) i np 30-40 sek truchtu i tak 5 razy czy poprostu zwykly bieg 45-60 min? Dzis biegałem "HIIT" ale nie wiem czy to jest lepsze od aerobow w moim wypadku zwyklego biegania. co waszym zdaniem sie lepiej sprawdzi ?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
jedni wolą hiit drudzy aeroby ja preferuje mix , dt 30 min aero po siłce , w dnt hiit i jakiś dzien odpoczynku od wszystkiego - takie moje zdanie

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
to nie jest zly pomysl. A powiedzcie mi co myslicie o moich treningach silowych? ze co tydzien staram sie robic inne cwiczenia zeby nie przyzwyczajac miesni do jednego monotonnego rytmu

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
tak jak pisał darrak to błąd , ułóż normalny trening i trenuj nim jakieś 6-8 tyg , na redukcji proponuje jakiś trening obwodowy

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
lepiej miec słaby ulozony trening niz jego brak !

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc

Następny temat

dieta na mase oparta glownie na bialku?

WHEY premium