SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o porade doświadczonych

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 694
A wiec tak zacząłem właśnie przygodę z piłka, trenuje z seniorami klubu, na razie Prezes i wszyscy mnie chwalą mówią że ładnie kiwam itp, nawet dużo bramek szczelam z nimi i to nie takich ze na pusta bramkę ale okiwam 1i ładnie przymierze,
Mam 15 lat mierze 159 i warze 50 kg..
Mojm problemem jest wytrzymałość, przyspieszenie, siła strzału oraz Siła i przymierzenie strzału

Wiem że jest bardzo duuuzo tego typu pytać ale ja chce mieć ułożony plan treningowy pod te 4 elementy

Jest tu ktoś taki kto umiał by powiezac w treningu te 4 elementy
A właśnie zamówiłem sobie ławeczkę na trening siłowy ;DDD


Bardzo bardzo gorąco proszę pomarzcie bo chce się jak najlepej przygotować bo mam jeszcze rok treningu i trener powiedział że spokojnie jak przygotuje się na maxa to będę występował u nich bo dobrze sobie radze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Nie wiem,jak wygladaja u was treny,ale zapewne ogolno rozwojowka, i jak trener sensowny to elemety,tlenowki,siły,dynamiki,kordynacij wam zrobi. Ty jako młody zawodnik trenuj na maksa i nie patrz na innych i nie słuchaj słow, ze masz czas.Bo młody.Najwazniejsze to grać i moim zdaniem jak już sie porwałes na seniorow to na 90 min,70..60. Szkoda wieku juniora,tak cennego bo lat nikt nie zwroci,a szybko uciekaja. A te elemety co chcesz poprawic.na forum jest dział trening, przegladałem go dosc konkretnie i idealny opis wszystkiego jest, kwestia poczytac , przepisac , wydrukowac sobie rozpiski, no i działaj działaj.I nie pisz wkołko o to samo, tylko troche sie rozgladni.nie jak człowiek we mgle :) Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1247
''szczelasz'' ... to szczelaj dalej .
A seniorzy która to liga ?

''Niektórzy uważają, że Piłka Nożna to sprawa życia i śmierci.
Ja uważam, że to znacznie poważniejsza sprawa''
''3/4 życia spędziłem na boisku, resztę zmarnowałem''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 694
A klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
chcesz sobie zdrowie zmarnować ? to jest klub z ambicjami na awans czy jak ?

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1247
Kto tam gra ? Dziady po 40 lat i ''rzeźnicy'' bez techniki ? Jeżeli tak to długo nie pograsz . Idź lepiej do juniorów , więcej się nauczysz . Mój kolega też poszedł do seniorów , w V lidze .. zagrał 2 mecze a od trzech miesięcy nie gra bo ma kontuzje . Też ma 15 lat ... Moim zdaniem A-klasa to nie meijsce dla rozwijającego się zawodnika ... o b-klasie już nie wspomnę .

''Niektórzy uważają, że Piłka Nożna to sprawa życia i śmierci.
Ja uważam, że to znacznie poważniejsza sprawa''
''3/4 życia spędziłem na boisku, resztę zmarnowałem''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 589
W trakcie grania w piłkę lub troche po treningu mam zimne kolana co to jest odpowiedzcie błagam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 694
To jest klub z ambicjami i raczej nie sa to Dzidki tylko gracze 20-25 lat a jest kilku 25-30.Gra to raczej czysta przyjemność bo oni nie graja siłowo i na hama tylko techniki, ostatnio bawili się kto więcej siat załozy wiec to raczej nie jest zeznia, ale i równie mam inne trening jak np 6 staj i biegi itp

Więc jaki plan treningowy był by dla mnie idealny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
z tego co piszesz to rzeczywiscie ten klub ma ambicje nie no moze ludzie w twoim klubie nie sa rzeznikami ale musisz wiedziec ze na takich poziomach gry grasuje pełno takich cwanych lisków, które tylko czekaja az na ich drodze stanie jakis mały 15 latek.

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 106 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
bartek, że twoi koledzy z drużyny bawią się w tunele na treningu, to nie znaczy, że w lidze przeciwnicy będą z wami tańczyć, a-klasa to jest jednak liga rolnicza, pełno tam kolesi co polują na nogi i po meczu chwalą się między sobą ilu i jak powycinali :/
z twoimi warunkami 159cm i 50 kg w takich rozgrywkach za wiele nie zwojujesz, dostaniesz krycie od 100 kg drwala, który będzie rzucał tobą jak ping-pong'iem.
ktoś może powiedzieć, że messi też jest malutki, tylko trzeba być realistą i nie porównywać hiszpańskiej ekstraklasy z nasz aklasa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1247
Ciekawe czy Messi by tak ''cwaniakował'' u nas , w b-klasie ... ; ]]

''Niektórzy uważają, że Piłka Nożna to sprawa życia i śmierci.
Ja uważam, że to znacznie poważniejsza sprawa''
''3/4 życia spędziłem na boisku, resztę zmarnowałem''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 694
Ale ja nie mówe że teraaz będe grał chce tylko tamte elementy poprawiec bo dopiero za rok moge grac w ten czas sie porzygotuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozgrywki-turniej

Następny temat

urlopy letnie piłkarzy

WHEY premium