SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o porade !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 455

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Meszczyzna

Wiek

22

Waga

84

Wzrost

179

Cel treningowy

ani koks ani lajt poprostu tyle ile waze tylko troszke wiecej miesni , troszke mniej tluszczyku ;p

Staż treningowy na siłowni

cwicze w warunkach domowych , Domator " 3 miesiace

Uprawiane inne sporty

Bieg , trenieng fizyczny

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

W domu mam 2x hantelki do 15 kg jedna ale mozna zmniejszac po 2.5 kg

Dieta

Nie mam , wiem to bez sens dlawas , ale jadam regularnie 5 posilkow , niezaduzych , zazwyczaj to rybka , kurczak , ryz , roznego rodzaju salatki warzywne i owoce

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

od 3 tygodni stosuje Vitamin z olimp 60 kapsulek

Ostatnio przerabiany plan

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

martwy ciag niewiem , ale na lawecce 90 kg u kolegi probowalem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 569
Witam ! Od niedawna zaczolem sie troszke wiecej ruszac... cwicze w domu i niewiem czy ktos slyszal ale siegam po rady do slynnego poradnika ,, Trening Domatora " chcialem zapytac was o to czy to co robie ma sens .... poniewaz kazdy pisze na forach ze dieta to 70 % sukcesu ... Ja naprzyklad nie chodze z waga nie licze kalorii , ale chyba jadam zdrowo ... jem 5 malych posilków dziennie , warzywa , owoce , kurczaczki ,rybki ,jajeczka :D bardzo zadko wieprzowinke no naprawde staram sie wykluczac tego co zle , chipsow , slodyczy i innych chemikaliów .... chcialem zapytac was czy bez takowej diety moge liczyc na male sukcesy fizyczne ;p czy naprzyklad cwiczac 4 dni pod rzad a pozniej robic 4 dni wolnego < praca tak wymaga > nie bedzie zle dlamoich miesni xd w te 4 dni myslalem aby robic tak : 1 dzien - Klatka , biceps 2 dzien plecy , nogi 3 dzien przedramie , barki , i czwarty brzuszek , bieganko ..... Oczywiscie nie hardkoruje , narazie mniejsze obciazenia , mniej powtorzen wiecej rozgrzewki , rozciagniec :D ja poprostu nie chce byc wielki i miec w bicu 50 cm , chce aby moje cialo bylo estetyczne :D:D:D teraz podam moje wymiary i nastepnie jakie bym chcial miec :D:D:D Wzrost 179 cm , Waga 84 kg , biceps 36 cm , brzuch ( minimalnie nizej pepka ) 96 cm , klatka na wysokosci sutkow :D 102 cm , przeframie 33 cm , udo 59 cm , lydka 41 obwód szyji 43,5 :D:D Moze nie napisalem wszystkiego profesjonalnie ,ale staralem sie nie nie olewajcie mojego tematu ! PROSZE :D z góry dzieki ! Lukasz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 569
nie podalem jakie bym cical miec :D:D ale to w sumie narazie nie warzne powiedzcie mi co mam dalej zrobic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): W domu mam 2x hantelki do 15 kg jedna ale mozna zmniejszac po 2.5 kg "

z takim sprzętem dział trening w domowych warunkach .

Co do żywienia - DIETA oznacza sposób żadnych wyliczeń jedz dużo i zdrowo - wystarczy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

System Joe Weidera

WHEY premium