SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o porade. Hard Gainer Powtorzenia w treningu a kalorie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955

Formularz - Proszę o pomoc

Male

30 ale wygladam i czuje sie jak 24 latek

Waga

62kg

Wzrost

174

Cel treningowy

budowa masy miesniowej wraz z przybraniem wagi

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

aktualnie zadne

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full sprzet silownia

Dieta

jeszcze nei zaczalem ale nastawiam sie na 4000cal dziennie 75-80% wegle

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

zadnych

Zażywane suplementy

mass gainer po treningu

Ostatnio przerabiany plan

--

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

--
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 233
Czesc ,

Nazywam sie Michal.
Jestem tu nowy a to moj pierwszy post. Pozdrawiam wszystkich.
Jestem ze Szczecina. Mam 30 lat , 175 cm wzrostu - 62kg wagi.
Zawsze mialem dobra kondycje bo albo biegalem, albo plywalem na zaglach lub mialem inne "active" hobby.
Nie wiem czy to istotne, ale w ciagu dnia jestem wrecz "BARDZO AKTYWNY" co bym nie robil ( tupie, tancze, chodze w kolko XD, duzo gadam) Czasem jak mam za duzo energii to ide sie przebiec bez powodu bo mnie rozpiera. - Wedlog tego co czytalem na forum mam budowe Ektomorficzna. Nie mam szerokich ramion. Nogi i rece dosc dlugie w stosunku do klatki piersiowej, , stopy waskie i dlugie. Jednak nie jestem wysoki.(175cm)

Moje pytanie: We wszystkich planach cwiczen (full body workout - martwy ciag, przysiady itd) wszyscy zawsze pisza o 6-8 max powtorzen, ale czy zwiekszajac liczbe kalorii w diecie moge dodac liczbe podniesien w serii / ciezar i bedzie to bardziej efektywne? ( bo 'na chlopski rozum' nie zmarnuje kalorii a "zerwe wiecej wlukien ktore niby ponac pozniej beda w efekcie zamienione na wieciej a co za tym idzie na wieksze miesnie... ? tak? XD haha)

Zeby to uproscic o chodzi mi o to czy jesli
Jadlem 2500 kalorii i to bylo za malo a teraz biorac pod uwage , ze tez trenuje(6-8 powtorzen w seriach) to jem 4000cal
- czy jesli bede jadl np 5000cal dziennie to moge zwiekszyc liczbe powtorzen.
Dodam, ze nie wiem jak to robie ale zjesc 5000cal w ciagu dniasprawia mi maly problem , jednak jakos daje radke - i to przy zachowaniu proporcji odzywczych.

A moze tu nie ma zaleznosci i mam bledne rozumowanie.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam i dziekuje.

Mike

Zmieniony przez - stk666 w dniu 2018-01-14 16:08:18

Zmieniony przez - stk666 w dniu 2018-01-14 16:09:26

Zmieniony przez - stk666 w dniu 2018-01-14 16:10:35

Zmieniony przez - stk666 w dniu 2018-01-14 16:12:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12388
Zostań przy tych 6-8 powtórzeniach i skup się na zwiększaniu ciężaru podczas serii. 5 tyś kalorii jesteś tego pewien ?, rozpisz tą dietę tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1384
nie wrzucaj tyle kalorio bo przez to szybciej nie urośniesz no chyba ze twój brzuch xd wystarczy 300-500 wiecej od twojego zapotrzebowania i bedzie ok. powtórzeń nie zwiększaj dołóż ciężaru
1

Wszystko co robisz w życiu rób na.....
MASE :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 407864
Błędnie rozumujesz.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozwinięciu siły

Wheya