SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o porade:D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15140
Witam. Zaraz po wakacjach chciałbym zacząć swój pierwszy cykl na kreatynie.
Jaka kreatyne najbardziej polecacie i co do niej dołączyć ?
Kolega mowil ze bierze kreatyne+hmb i nie wiem czy to dobre polączenie;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20668
to już zależy od diety policz sobie ile potrzebujesz dziennie białka węgli i tłuszczy a potem policz ile dostarczasz z diety

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11014 Napisanych postów 50594 Wiek 29 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
zwykłe mono z vitalmaxa
nic więcej nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15140
I mam pytanie odnosnie kreatyny . Czy jesli skonczysie cykl to sila i masa zostaje? czy to sapada po jakims czasie;/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 355 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9544
Spada.

No Pain, No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Moglbys powiedziec mniejwiecej po jakim czasie ? czy to jest miesiac, poltora? I jak wielkie sa spadki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11014 Napisanych postów 50594 Wiek 29 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
małe spadki to przecież nie koksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hehe ok xD

p.s. własnie, czy te polaczenie kreatyna + hmb jest ogolnie dobrym polaczeniem? czy moze to 2 inne drogi ?

p.s.2: A do tego mono dodac np. carbo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 355 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9544
Spadki nie są wielkie rzeczywiscie, ja np. odczuwałem wieksze spadki w wytrzymałosci, na sile spada jakies 5%. A co do HMB to raczej mało polecany suplement, kiedys uwazany za rewelacje, okazał sie po prostu przereklamowany. Carbo... w sumie mi sie to wydaje zbędne, w kazdym innym czasie niz natychmiast po treningu i jesli juz masz zamiar cos z tych sfer to polecam Vextargo. Najlepsza z form węglowodanów do odbudowywania zasobów glikogenu po wysiłku.

No Pain, No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nic nie musi spaść
co więcej, może być potem tylko lepiej
wszystko zależy od umiejętnego zgrania 3 kluczowych elementów diety-treningu-regeneracji tak w czasie cyklu, jak i po nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak więc wystarczy mi mono ? Nic nie dodawać by byly lepsze efekty ? Diete-Trening-regeneracje napewno uwglednie na 1 miejscu.

PS. Chciałem zapytać czy 300kapsów mono styknie na cały cykl?

Zmieniony przez - Samo88 w dniu 2008-06-26 12:34:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20668
Jestem tydzien po cyklu nie odnotowalem zadnych spadkow. Tydzien temu zakonczylem a wczoraj na treningu +2kg w seri.

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwa ;/ x-pand

Następny temat

Suplementacja

Bialka