SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o porade.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7351
Cwicze 3 razy w tygodniu. POsiadam jeden plan FBW. Cel-masa. Nakladam obecnie nacisk na mase klatki piersiowej i mam pytanie czy na jednej seri moge wykonywac :
wyciskanie sztangi na skos:4x10
wyciskanie sztangi na plaskiej:4x10
wyciskanie sztangi waski uchwyt:12:10:10:8
rozpietki:3x10

Cwiczenia te wykonuje na kazdej serii treningowej. Oczywiscie mam w planie cwiczenia na inne partie.
Jak uwazacie nie za duzo tych cwiczen na klate??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
wąski uchwyt działa bardziej na triceps niż na klatkę.. ale życzę powodzenia.. wklej ankietę;) i pochwal się za miesiąc wynikami!

zdr.

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Rozumiem ze chodzi ci o sesje treningowa. A wiec wywal wyciskanie waska jak kolega wyzej napisal bardziej na triceps dziala lepiej na srodek daj wyciskanie hantelek z zlaczaniem ich w gornej fazie ruchu ale tak zeby nie stukac nimi. Albo mozesz tez dac jak masz dostep do bramy sciaganie linek wyciagu na bramie. Co do tego czy nie za duzo to zalezy czy robisz raz w tygodniu masz dobra regeneracje czyli duzo snu i dobra dieta. Ale ja bym ci polecil zrobic troche mniej serii ale na maksa czyli idealna technika z duzym ciezarem. Ja robiac tak tylko 3 serie wyciskania na FBW mialem zakwasy przez 2 dni a na Spilicie z zaduza iloscia seri i cw a gorsza technika juz nie mialem takich zakwasow.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
Anon1m po kiego taka objetosc? Kiedy zrozumiesz ze zamiast sobie pomagac szkodzisz?
Spokojnie wystarczają 3s na trening.
Wklej cały plan i ankiete najlepiej.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7351
Nie mam ostepu do silowni i cwicze w domu: sztanga + sztangielki + lawka ofcourse
FBW
-wyciskanie sztangi na skos:4x10
-wyciskanie sztangi na plaskiej:4x10
-wyciskanie sztangi waski uchwyt:12:10:10:8
-rozpietki:3x10
-pompki na taborecie ( to na triceps chyba wiecie o czym mowie)
-uginanie ramion ze sztanga 3x10/badz uginanie ramion ze sztangielkami4x10:naprzemiienie stosuje to na biceps(tzn na jednej sesji to a na drugiej to)
-wioslowanie sztanga 4x10
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x10

Ten plan 3x na tydzien i raz w tygodniu nogi:
przysiady ze sztanga 4x10
PRZYWODZENIE NÓG DO WEWNĄTRZ/zewnatrz
WSPIECIA NA PALCE W STANIU:4c10 (sztanga na barkach

Diete oczywiscie mam, i trzymam.

Zmieniony przez - Anon1m w dniu 2009-05-30 08:15:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7351
Prosze jeszcze o podpowiedzenie jakis cwiczen na plecy.
Jesli chodzi o brzuch to cwicze go od roku. Codziennie planem ktory ulozylem na podstawie ABS II. Trening brzucha trwa ok 12min jest intensywny.

Zmieniony przez - Anon1m w dniu 2009-05-30 08:18:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3581
NA tym planie na 99% klata Ci nie urośnie - raczej zmaleje od przetrenowania - 3 razy w tycodniu po 15 ćwiczeń - życzę powodzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
wklej ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7351
Płeć :mezczyzna

Wiek :17

Waga :75

Wzrost :186

Cel treningowy :masa

Staż treningowy na siłowni :3mies.

Uprawiane inne sporty :ogolna aktywnosc(gry zespolowe dla zabawy)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :sztanga+sztangielki+laweczka plaska i skos

Dieta :jest/masowka

Przeciwskazania medyczne :-

Zażywane suplementy :zaczne brac bialko ostrowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7351
Wiec bardzo prosze o pomoc, jakies uwagi, podpowiedzi. Z gory dziekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
trening:
https://www.sfd.pl/Staz_1_rok/pierwszy_powazny_split,_PROBLEM_:_-t467038-s2.html
post kolegi traktor71

spokojnie chwytaj sie za fbw skrócone i jedziesz. I nie układaj juz takich planów z piorytetami, jestes nowicjuszem na piorytety masz kupe czasu.

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila Wycisku na Klate

Następny temat

trening dla 17 i 15 latka

WHEY premium