SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc w rozpisce kiedy i w jakiej ilości brac odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Zakupiłem ostatnio troche odżywek, a mianowicie:
1. Xtreme Pro Plex Banana 1816g
2. Thermal PRO 120kap
3. Xtreme PRO ZMA 96kap
4. Fuel Injection V12 Turbo Grape 625g

Proszę o poradę znawców, jak mam zażywac te odżywki. W jakich ilościach i porach dnia. Najpierw chciałem przybrać trochę masy a potem spalic zbędny tłuszczyk. Moja waga 77 kg, wzrost 168 cm, 20 lat. Trenuje juz kilka lat, ale dla rekraacji. Treningi wieczorami, siłownia, skakanka oraz basen w weekendy (na tyle tylko czas pozwala). Proszę ludzi którzy naprawde sie na tym znaja o porade. Z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a czemu wsio sni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
1. Xtreme Pro Plex Banana 1816g - przed snem .
2. Thermal PRO 120kap - na redukcje .
3. Xtreme PRO ZMA 96kap - przed treningiem w dni treningowe lub rano w dni nie trenigowe.
4. Fuel Injection V12 Turbo Grape 625g - mix kretynowy . Rano porcja + po treningu porcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale od czego zaczac?? Wiem zeby zostawic sobie Thermal Pro na koniec. A reszte odzywek zazywac rownoczesnie?? Łaczyc je czy brac osobno. Chodzi mi o wykorzystanie ich w jak najlepszy sposob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
Chyba wraznie napisałem.

1. Biako bierzesz cały czas (uzupełniasz braki w diecie).
2. V12 moze byc na cykl masowy jak i redukcyjny
3. ZMA Pro tak samo .
4. Efedryna na redukcje - 1tyg 1tab+ 2 tyd 2 +dalej po trzy ( ilość zalezy od twojego samo poczucia, nie przekraczaj 4 dziennie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki andi73. O efedrynie to akurat duzo czytalem i mialem stycznosc. To na koncu sobie zarzuce. Glownie chodzilo mi o reszte odzywek. Teraz juz wiem, dzieki za odpowiedz. A wogule dobry wybor odzywek?? Troche wplyw na to miala promocja tych odzywek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
SNI - nie takie złe.
SAN - dobre.

Do ZMA pro mozesz dołazyć Olimp TT 90.(Troche małe stezenie saponin 40).

Oczywiscie prawidłowa dieta + trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok dzieki. Zastosuje sie do wyzej wymienionych proporcji. A co to diety i treningu to oczywista sprawa:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze mam jedno pytanie: a mianowicie w czym rozpuszczac
Xtreme Pro Plex Banana i Fuel Injection V12 Turbo. Czy rozpuszczac to w mleku, wodzie czy w jakims soku. Co bedzie najlepiej rozprowadzac po organizmie?? SOK??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększanie wydolności tlenowej

Następny temat

Glutamina, uwaga!

WHEY premium