SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
Mam taki problem mam17 lat
wzrost:185
waga:60kg
i szukam jakiejś odżywki lub tabletek na mase. Ćwiczę na siłowni 2 razy w tygodni ale od stycznia zaczynam ćwiczyć 3 razy w tygodniu. I chce przybrać na masie co byście mi polecili? Z góry dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9685
Na masę jest dieta a odzywki mogą tylko uzupełniać w niej braki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
No dobrze a jakie odzywki bys polecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
jak nie masz diety to żadne ci nie pomogą. jak masz diete to ją tu wklej to ci napiszemy co do niej dokupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
jezeli masz braki w diecie to mutant mass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
igzon zanim coś napisze to się zastanów, a skąd wiesz że potrzebny mu mutant? chłopak poleci do sklepu kupi zje i powie że nie działa:/ ten dział nie jest po to, żeby z du...y coś napisał tylko żeby pomóc i konkretnie doradzić, do autora: przychylam się do zdania polok87, jak nie masz ułożonej diety to suple Ci nie pomogą i szkoda na nie kasę wydawać, podstawą jest odżywianie, przejrzyj ten dział i poczytaj trochę, jak chcesz konkretnej porady to wypełnij ankietę działu (z zawartym info o diecie) to wtedy będzie można powiedzieć coś konkretnie a nie na odpierdziel

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
Ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 145
Diety jako takiej nie mam ale jesli macie jakieś propozycje co do ułożenia diety to chetnie skorzystam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
dieta to sprawa indywidualna, nikt gotowca Ci nie da, wejdź do działu odżywianie, policz swoje zapotrzebowanie (są tam kalkulatory) na b/t/w i pod tym kontem ułóż sobie dietę i trzymaj się jej a zobaczysz z czasem efekty

żeby rosnąć to trza umić;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o szybką odpowiedź !!!

Następny temat

N.O.K.O + Hyperfusion

WHEY premium