SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 647
Witam . Jestem nową na forum. Mam problem w tym ,że niby jestem szczupłą ale mam zbędny tluszczyk czyli coś jak skinny fat. Nie dbalam o dietę ,nie było treningów i tak to się skończyło. Chce zmienić swoją sylwetkę i nie wiem od czego zacząć . Moja waga to 55 kg/167 i 71 cm w pasie pod pepkiem ,brak mięśni tzn mało mięśni . Chce wznowić trening i rozpisać dietę tylko nie wiem jak ustalić bilans żeby jeszcze gorzej Noe wyglądać..Podpowiedzcie a wtedy rozpisze i dam do sprawdzenia.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4372 Napisanych postów 69699 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobrze tylko nie wiem czy ułożyć dietę pod bilans ujemny ,czy dodatni ? Nie mam zdjęć mogę jedynie posłużyć się wymiarami , sama czuje ,że mięśni nie mam wiele.. Chce coś zmienić nie wiem jak, najbardziej zależy mi na ujedrnieniu sylwetki ,uniesieniu pośladków i likwidacji cellulitu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4372 Napisanych postów 69699 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 588261
No to zrób zdjęcie i wstaw . W innym wypadku możemy sobie gdybać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobrze rano zrobię zdjęcia .. i wyliczenie zapotrzebowanie . Będę wdziewczna za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1736 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516309
Dokładnie. Wstaw zdjęcie sylwetki i dopiero na tej podstawie można określić cel.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3032 Napisanych postów 57843 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 651064
Z reguły kobiety źle wybierają swój cel. Wrzucenie zdjęcia sylwetki rzeczywiście będzie odpwiednim rozwiązaniem.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zboża, pszenica itp czy szkodliwe?