SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o plan cwiczen:/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
A wiec prosil bym o jakis plan cwiczen na sile. Niestety nie uprawialem sportu przez jakis rok poniewarz mialem wypadek samochodowy i rok lerzenia w lozku:// Tez nie chce brac zadnych dopalaczy itp... Wiec szukam treninu najpierw zeby miec jakas tam forme a ppotem normalnie zaczac cwiczyc... Mam w domu silke mojego brata atlas hantelki laweczka domowej roboty xD Basen nie wchodzi w gre:/ Niestety tez nabralem troche cialka :( Wiec prosze trening na kazdy dzien i jakas diete z gory thx


Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 54

Wzrost : 168

Cel treningowy : chce jakos wygladac

Staż treningowy na słowni : brak

Uprawiane inne sporty : brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga hantle atlas

Dieta : brak

Przeciwskaznania medyczne : raczej brak

Zażywane suplementy : brak

p.s sorrka za bledy ort. xD
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
Dieta : brak to z czym do ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
dieta to podstawa! na początku staraj się jeść zdrowe rzeczy.. i przynajmniej 5 razy dziennie.. potem idź do działu odżywianie i tam ci ktoś pomoże..

a co do twoich pytań, to poczytaj trochę.. "trening na każdy dzień"? chcesz ćwiczyć 7 razy w tygodniu?

masz staż 0 więc proponuje ACT https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

myślę że pomogłem.

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

poczytaj, i zastosuj sie do wskazówek.

pzdr.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rygorystyczna dieta to podstawa? Chyba tylko w redukcji. Na masę IMHO wystarczy żreć tyle białka i węgli ile się da. Oczywiście ze zdrowych rzeczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dwu tygodniowy cykl proźba o rady i oceny

Następny temat

Plan do oceny!

WHEY premium